Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Zatím nejlepší filmovej potter, ikdyž hrozně osekaný a při neznalosti předlohy absolutně nepochopitelný. Souboj Voldemorta s Brumbálem předčil všechny moje očekávání, akorát mohl být tak o 2minuty delší :) ...

Bruno (2009) odpad!

20minut a dost.... miluju černej ujetej fekální humor, ale Bruno prostě není žádnej druh humoru... do koše s tím !

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nebudu lhát, až do páté série jsem žral každý díl a sjel jsem všechny díly min. 4x, bohužel od 6té série jde kvalita hodně dolů... v poslední sérii už je jediný pozitivum sporadicky se objevující postava matky, dobrej byl 1. dvoudíl a snad ještě 1 díl, jinak slabota, bída a nuda. O to víc pak oceňuju sitcomy, které svojí kvalitu neztratily (Scrubs, Community, Friends). add Snižuju na 4*, ale přesto nechávám v oblíbených, protože minimálně za první 3.série si to tento seriál zaslouží.

Černočerná tma (2000)

Parádní, nízkorozpočtové sci-fi, Vin Diesla moc nemusím, ale tady je perfektní.

Počátek (2010)

Absolutní filmový skvost, kterému k dokonalosti chybí pouze nějaká zásadní myšlenka, který by mi vrtala týdny v hlavě.

Renesance (2006)

dvě hvězdičky za parádní vizuální zpracování, jinak je to hrozná, nedokoukatelná nuda.

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Až mi někdo vysvětlí ten smích 3/4 sálu kina při absolutně nevtipnejch až trpanejch scénach tak k tomu napíšu komentář

Gauneři (1992)

"You kill anybody?" - "A few cops." - "No real people?" - "Just cops." ... Tarantinova syrová prvotina, plno nezapomenutelnejch scén, hromada "fucků" a hlášek. Film, kterej u mě asi navždy bude bojovat o prvenství s PF mezi tarantinovkama. 99%

King Kong (2005) odpad!

sory, ale půl hodiny skákajících, hopsajících a padajících dinosaurů, housenek, pavouků, king kongů mi bohatě stačilo. Možná jsem zrovna přepnul na nejhorší pasáž, ale jestli ten film za něco stojí už podruhý zjišťovat nebudu.

Mrtvý muž (1995)

Tohle je jeden z těch filmů, kterej vás buď chytne nebo unudí. Mě chytl až napudruhý a už mě asi nikdy nepustí ))