Daredevil (2003)

Dal bych tři, ale jakmile do dveří vstoupila Jennifer Garner bylo jasno.

Sin City - město hříchu (2005)

Nechápu proč všichni píšete tak ubohé kritiky typu "nemělo to děj, žádné napětí atd". Taky sem s takou kampaní sice čekal o trošku víc. Ale proboha je to jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Nic takovýho tu už dlouho nebylo. Jedině 5 hvězdiček to dokáže vyjádřit. Skvělý Josh Hartnett. Všichni ve filmu se vytáhli. Konečně taky dostal přes hubu ten pitomej Frodo (i když nechce aby ho tak nazývali). Akorát mě mrzelo, že jak postava Bruce Willise tak Mickeyho Rourka zemřely. Ale konec dobrý všechno dobré.

Desperado (1995)

Jednoduchý děj, dobré herecké výkony, hvězdné obsazení, pěkné akční scény plus nejlepší role Quentina Tarantina (jeho vtip si pamatuje asi každej).

Labyrinty vášně (1999) (seriál) odpad!

Má taky někdo jako já pocit že už tu něco takového bylo?

Esmeralda (1997) (seriál)

Alespoň jednu hvězdu si to zaslouží. Někteří si budete asi říkat že sem se zbláznil, ale co by vám řekla asi vaše babička, kdyby jste před ní jen tak prohodily "A co říkáš na telenovelu Esmeralda". Její oko by rozhoďně nezůstalo suché. Mě se ale vybaví jenom jedno - zelená.

Carrie (1976)

Film jsem viděl hodně dávno moc si ho už nepamatuji. Ale moc dobře si pamatuji že při některých scénách se opravdu špatně sedělo.

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál) odpad!

Jinak to vážně nejde. Zkuste se podívat na jakýkoliv díl tohoto ... já vlastně ani nevim co to je protože to vůbec nedávalo smysl. Jediné pozitivum byl vždy dokonalý matčin dekolt. Mlask!