Kněžna Libuše (2008) odpad!

Kdyby to bylo porno, bylo by to ospravedlnitelné ...... Ale takhle? Tvůrci museli být sjetí na kvadrát

Máma XXXL (2008) (TV film) odpad!

Naprosto trapné obhajování tlustého, líného čuníka, který nebyl několik let nejenom v práci, ale dokonce i mimo postel ..... Kvůli takovým jako ona příroda zavedla pravidlo přežití nejsilnějšího jedince. Žádná vůle sama něco změnit, pouze ležet a skuhrat, že jí nikdo nepomáhá a čekání až se někdo slituje a jako kuriozitu odoperuje. Nechť je tento "dokumentární" paskvil varováním pro rodiče, kteří dovolují dětem celé dny se někde válet a ládovat se tyčinkama a colou. Pak chybí jakákoliv vůle a chuť něco měnit nebo se sebou něco dělat. To je to co odlišuje člověka od ostatních tvorů - sebekontrola a schopnost si říci ne, neposlechnu instinkt a nepřežeru se k prasknutí. Co v životě asi takový tvor může chtít dokázat? VELKÉ NIC!

Transformers (1984) (seriál)

Jako dítě jsem tohle zbožňoval a Optimus Prime byl jediný ze všech filmových a komiksových klaďasů, kterého jsem měl rád .....

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Dám tři, ale přidám komentář, že tento díl X-menů považuji za lepší než Last stand ..... Zejména první polovina filmu je hodně slibná a trochu dala zavzpomínat na Singera. Druhá se bohužel trochu zvrtla a neudržela nasazenou laťku. Nemůžu říct, že bych byl zklamán, dostal jsem více méně to co jsem čekal. Jackman jako Wolverine rozhodně dokázal udržet alespoň základní rysy a dojmy své postavy a doufám, že se něco podobného povede i McKellenovi - Magnetovi ... Tam bych ale přece jenom vzhledem k možnostem trojice Magneto, Wheelchair, Mystique čekal a doufal v maličko více.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Hodně chabé, až to hraničí se slaboduchostí

To je vražda, napsala (1984) (seriál) odpad!

264 téměř totožných dílů? O staré vlezlé harpii, která dokáže všechno vyřešit do půl hodiny? Věřím, že některým lidem se seriál líbil, ale pro mě to bylo vždycky něco hrozného když měl tohle někdo puštěné. Pravděpodobně konzumovatelné jen od 60 let výše :-)

Poslední sezona (2006) (seriál)

Pro čechy jistě zajímavá látka a tedy potenciál který sliboval mnohé. Bočan nicméně potvrdil svou housenkovou dráhu co se tvorby týče. Hlavně co se týče dialogů a střihu je to příšerné. Ve chvíli kdy by měl moment gradovat třeba sportovním utkáním je to totálně nezvládnuté. Totální zklamání, scénáristu bych nechal zastřelit

Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)

Bočan se vytáhnul a měl velmi šťastnou ruku při obsazování rolí. Seriál bohužel dnes už nevyzní tak jako vyzněl těsně po pádu nejzku***nějšího režimu jaký si lze představit. Povedený seriál a jeden z nejlepších dramatických českých seriálů

Milenci a vrazi (2004)

Samotné Páralovo dílo bych v žádném případě neoznačil za vrcholnou českou prózu. Nicméně své čtenáře má a kvalitu také. Ovšem je mi záhadou, proč každá adaptace jeho knihy končí více či méně tragicky. Toto je jedna z těch více podařených a stejně to nestačí než na podprůměr. To je vzhledem k velice silnému hereckému obsazení a předloze (kde by určitě bylo co hrát) totální zklamání.

Přes palubu (1987)

Pouze průměrné. Nenadchne ani neurazí. Je možno vidět co tři měsíce na Nově .....