Den trifidů (2009) (TV film)

Knihu som necitala a povodny serial nevidela. Nie zle.

Pozemšťan (2007)

Obcas ma clovek pocit, ze John uz zasiel pridaleko... ale potom sa opat objavi ta myslienka - a co ak nie? (Mimochodom, plagat i oficialny text vyzeraju, ze bude tvrdit, ze je mimozemstan alebo tak. Nie, on 'len' tvrdi, ze je poriadne stary.)

Číslo 9 (2009)

Velmi pekny napad, aj originalitu citit. Skoda len, ze napriek tomuto vedomiu trochu nudi i pri 80 minutach.

Piráti na vlnách (2009)

Taky ten filmik, z ktoreho si mozno nezapamatate nic konkretne a keby ste niekomu hovorili, o com bol, asi by na vas pozeral dost divne... ale cisi z neho pohoda, sranda a anglictina. :)

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Neviem, co vsetci mate. Ano, v zasade vsetci len blbo cumia. Ano, tah na mladicke cielove publikum je zjavny. Ano, mlady vlkodlak je desivy herec. Ano, Bella evidentne nema nic poriadne na praci, ked mesiace sedi pri okne a utapa sa v bolesti za chalanom. Ale nenudila som sa, atmosku to malo a nech to znie akokolvek gay, sposob, akym svoju rolu Kristen podava, sa mi fakt paci a bavi ma ju sledovat uz len z tohoto hladiska! I ked opat, ano, viem, ze velmi podobne hra vsade... :)

Umění lhát (2009)

Imho vymyslane trochu "na kolene", ale mile.

Paradox (2009) (seriál)

S1

Avatar (2009)

Pribeh bez prekvapeni. Krajina pekna. Velmi sa mi pacili emocie, obzvlast u Neytiri. (Sklamanie prinieslo samotne kino v Kosiciach, sedela som vysoko, platno mi pripadalo male, asi 10 minut po zaciatku nas este ozarovali svetla, bryle trochu periferne zavadzali... skoda, ze sa k lepsiemu vacsiemu hned tak nedostanem, viem si predstavit, ze zazitok by mohol byt omnoho vacsi.)

Planeta 51 (2009)

Fajn napad a par svetlych momentov, celkovo ale len mila zalezitost na jedno pozretie.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (2009) (seriál)

Ano, je to hlupe, je to ploche... je to sranda. A fakt zaujimavy hlas Pecka, i ked sa mi k tvari nak nehodil... este ze je malomluvny. :D