Souboj Titánů (2010)

Ak viete, co vas caka, ste zmiereny s patosom, nelogikou, nerespektovanim greckej mytologie... a podobnymi drobnostami, film sa da prijemne uzit. Entertaining. Pekna plejada znamych a znamejsich hercov a hereciek. Poznamka: Myslim ze prvy film, ktory som v tunajsom kine videla v 3D s titulkami.

Město Ember (2008)

Posobi dost nizkorozpoctovo. A ako z tunajsej mladeznickej literatury generacie okolo roku vyroby 1960. :)

Jak vycvičit draka (2010)

Veelmi prijemne prekvapenie. Roztomily drak, fajn animacia, fajn pribeh... draciiiii. (Kedy sa mi najblizsie podari pozitivne hodnotit nieco s drakmi v hlavnej ulohe?)

Nine (2009)

Ee. Pribeh trochu nudi, songom nieco chyba. Teraz si pustam samostatne OST a teda akoze... nic moc.

Patty Hewes - nebezpečná advokátka (2007) (seriál)

S1. Je to dobry serial, s dobrymi predpokladmi ma bavit. Ale aj tu jednu seriu som dopozerala len pretoze ma len 13 epizod a tie patminutovky "z buducnosti" ma zaujali. :) Ta situacia okolo bohaca mohla byt o dost zazivnejsia. Dalsie serie zvazim po case, ak niekto s overenym vkusom vyhlasi, ze su lepsie. :)

Nic než pravda (2008)

Uveritelne, dobre zahrane... ok, zaver sa mi az tak nepacil. Hodnotim asi po 2 tyzdnoch, pocity uz vyprchali a nelaka ma pripadne si pozriet znovu, takze len 3*.

Ve službách FBI (2009) (seriál)

S4: Uz zjavne nevedia, co by, ale pozera sa na nich stale dobre. // S1: Zábavné, plné sympošov, rýchlo zbehne. Do S3: postupne zacalo nudit, ale stale hodne chvilky. K S4 sa mi uz nechce.