Čas zabíjet (1996)

Nebudu psát dlouhý komentáře abych si něco dokázal. Napíšu tu jednoduše. Prostě debilní, nereálná blbost (Jak by mohl být člověk, který zabil dva lidi před soudem, postřelil policistu zproštěn obžaloby?!), která tu má současných 78%, které fakt nechápu. Co v tom filmu je tak užasného. Nemluvím o režii. Jediné co tu stojí za zmínku jsou herecké výkony a také kvuli nim tomuhle filmu davam 2*. Jinak to byla ubohá sračka, kde jsou černí oslavování a ukázáni v tom nejlepším světla a mi bílý občané je opět "diskriminujeme". 30% za herecké výkony. Vše ostatní 10% !!! Dejte si facku tvůrci. Do koše s těmahle sračkama.

2Bobule (2009)

Bobule - 90%, 2Bobule - 65%

Následník (1973)

Belmondo, tohle jsem od tebe nečekal ... 40 %

Čest (2006)

Kamera udělaná tak, aby ani jedna rána nebyla vidět, docela amaterské zápasy, nechápu název Čest, příběh o hovně ... celkem nuda, špatnej béčkovej film

Kokain (2001)

85% solidní filmeček na nedělní věčer!

Vřískot 2 (1997)

Néééé, tohle nebyl dobrý horor! Tohle byla dobrá sračka! Na jedničku to nemá ani v nejmenším!

Krvavá odplata (2005) odpad!

Western?! Samej negr ve westernu?! NO TO SNAD NE!!!!! To měla být parodie? Jedno je jisté, ještě tam měli říct "Stay black" a já bych šel zabít režiséra! Velebnosti, jdu blejt!

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Horší než jednička... jak v soubojích, hudbě, příběhu i kvalitě. Ale i tak je to na solidní 4 hvězdičky

Voják (2006)

Nic hrozného, nic nového, nic překvapivého. Kdyby mi bylo tak 14 let, byl by jsem nadšený. Ale teď už mě přímo tyto akční béčka přestávají bavit. Neříkám rád se podívám na dobrej akčňák, ale tohle bylo už trochu moc. Ale i přesto to byl pohodičkový film, který nezaostává za současnými akčními filmy. Honička v autech byla docela trapná, nenávidím odrážející se kulky od auta ... vždyť to znáte, celý zásobník (jo kdyby jeden, ale hned okolo pěti) do auta a v autě jen stejné malé dírky. Ale zato hláška "Je jako terminátor" byla opravdu výborná vzhledem k herci Robertu Patrickovi :D 65%

VIP Poker Show (2009) (pořad) odpad!

dobrej pokus, ale bohužel je z toho totální sračka! S pokerem to nemá nic společného!