8. míle (2002)

Jak bylo vidět Eminem je nejen dobrý raper, ale také dobrý herec. Neříkám, že to byl bůhví jaký výkon, ale stálo to zato. Tomuto filmu jsem dal 5* a podle mě právem, protože já se na něj vždy rád podívám.

Kráčející skála (2004)

Krátkých 86 minut mě uteklo ještě rychleji... Výborný film s ještě lepších Dwaynem Johnsonem!

Sněženky a machři (1982)

=je to sice dál, ale zato horší cesta= Jojojo kdo by tento tento film neznal. Jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů vůbec. Tomuto film nemám co vytknout a ani nechci až na krátkost. Pouhých 82 minut to je málo a je to škoda. Na tento film bych se klidně dokázal koukat přes 2 hodiny a nevadilo by mě to. Vtipné scény, dobří herci, zasněžená krajina co víc dodat?!? Tento filmeček bych zhlédl klidně dvakrát po sobě a bavil bych se u něj i podruhé. Proto zaslouženě 5* a místo v mých nejoblíbenějších českých filmech!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kdo nezná a nikdy v životě neviděl alespoň jeden díl této rodinky žlutých "lidí" jak prožívají svoje dny jako by nebyl. Myslím, že každý v životě musel alespoň jednou vidět tento nejpovedenější animovaný seriál všech dob. A navíc český dabing se opravdu povedl a je lepší než originál (alespoň Marge)... Společně s Přátely nejlepší seriál pod sluncem!

Rocky IV (1985)

Tento film byl pro mě zážitek. Skvělá hudba, tvrdý trénink, smrt Apolla Creeda :( poté jízda v autě s písní No Easy Way Out od Roberta Teppera, ze které jsem byl opravdu dojat (jestli chcete slyšet tu píseň zavítejte klidně na můj profil) a souboj s "ruským" borcem Ivanem Dragem (Dolphem Lundgrenem - podle mě jeho druhý a poslední životní výkon. První podal v Univerzálním vojákovi). Myslím, že toto byl nejlepší díl z celé série o Rockym...

Rocky (1976)

Skvělé, výborné, bizarní a bezchybné! To je prostě Rocky! 100%. Všechny díly jsou mé oblíbené a všechny bych mohl zařadit do mé TOP10tky! Celá série je nepřekonatelná!

Okrsek 13 (2004)

tak hodnocení jsem musel změnit na 5*... tohle je fakt masakr ! A ten soundtrack, není to sice muj styl hudby, ale mazec

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Po prvních pár minutách mě film naprosto zaujal. Tohle je podle mě jeden z nejlepších filmů všech dob. Herecké výkony Tima Robbinse a Morgana Freemana byli fascinující a sám příběh také. Když jsem dával DVD do mechaniky byl jsem celý natěšený co to bude, když jsem vyndaval DVD z mechaniky jsem byl unešen, fascinován, dojat... no prostě tento film by měl vidět každý, kdo se alespoň trochu zajímá o filmy. Bez diskuzí 5*