• Romantický

Prokletí Salemu (1979) (TV film)

Jelikož jsme četla knižní předlohu, tak mi tento film připadal tak nějak divný, ne špatný ale jiný. Evidentně jsem viděla Director´s cut a to jsem asi neměla dělat protože, se mi to zdálo zbytečně dlouhé, nudné a ke konci už jsem se opravdu těšila až bude konec. Hlavní představitelé ujdou, jen jsem si je představovala poněkud jinak, hlavní hrdina Ben, měl být podle mě černovlasý, ale to je možná jen moje mylná představa. Taky zde spoustu postav z knihy chybí, ale možná je to dobře protože jinak by film možná byl ještě delší. Z filmu jsem měla nějak dojem, že je poskladaný z určitých scén z knihy, které mi nějak nepasovali k sobě. První půlka byla rozhodně lepší než ta druhá. Myslím, že to šlo natočit jinak a lépe.

Do hlubiny (2005) odpad!

Přirovnala bych to k pohádce pro velké...ale takové docela nudné, několikrát jsem se při filmu přičapla že vlastně nevím o čem se zrovna hlavní hrdinové baví, a ono to vlastně vůbec nevadilo, řekla bych jednou vidět bohatě stačilo.

Vize zločinu (2007) (seriál)

Duchařských kriminálek je jistě více, ale tento seriál je super. Detektivky, kriminálky opravdu můžu takže jsem ve svém živlu. Hlavní hrdina je tak trochu podívím, mluvící sám k sobě (nebo s mrtými) ale Jeff Goldblum se na něco opravdu hodí.

Pravěk útočí (2007) (seriál)

Představovala jsem si to trochu jinak, ale i tak mě to bavilo....jen jsem se stále nemohla zbavit dojmu, že je to z nějaké špatné německé televize a ono jak koukám tak to skoro je. Triky jsou docela ucházející a příběh je trošku naivní ale není až tak špatný.

Jana Eyrová (1996)

Nečetla jsem knihu od CH. Bronteové ale i tak se mi tento film líbil, jen jsem měla takový pocit, že by se dalo někde trochu přidat a jinde ubrat. Hlavní hrdinové byly sympatičtí a do svých rolích se mi hodili.

Angel (1999) (seriál)

Spin-off seriálu Buffy, musím říct, že začátky seriálu jsou docela dobré.....ale na Buffy to zatím nemá.

Chameleon (1996) (seriál)

Tak nevím, viděla jsem jeden díl, asi až třetí v pořadí a to asi byla chyba...protože jsem nějak nepochopila o čem to je....z ničeho nic hlavní hrdina začal pomáhat letci, který se zabil a mě nějak chyběl úvod proč, kde, kdo....a to jsem to sledovala od začátku i s hlavnými titulky, tak nevím na kterém přijimači se stala chyba.

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Viděla jsem první 3 díly a musím říčt, že je to docela zábavné.....hlavně ten pokud s tou koulí o zuby...nechtěla bych být na místě toho vědce.....jen nevím, jestli se mi to po čase neokouká....tak uvidíme, nechám se překvapit.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

"Já vidím!"........"To se mi asi zdálo." / "Můžu pro tebe něco udělat?"...."No, mohla byste slézt."....."Malý Johne!"...."Zpanikařil jsem." / A spoustu dalších dobrých vtipů. Popravdě jsem si myslela, že to bude další oplzlá parodie, ale po prvním shlédnutí, jsem film musela shlédnout ještě jednou a pak ještě jednou.....a vždycky jsem u toho řvala smíchy.

Futurama (1999) (seriál)

Super dílko od tvůrců Simpsonových. Úvodní znělka super....několik dní mi leží v hlavě a stále si ji musím broukat....zatím jsem viděla jen 5 dílů, ale chlámala jsem se jak už dlouho u seriálu ne. Vidět Bendera pod psa a zničeného bylo vážně k popukání.