• Romantický

Příšerky s.r.o. (2001)

Co dodat prostě další skvělý film od Pixarů. Závěrečné titulky byly skvělé. Zabavné od začátku do konce.

Všechno nejlepší! (2006)

Na pár docela slučných scén u kterých jsem se bavila, nestojí tento film za nic a nezachrání to ani Viktor Preiss.

Život jde dál (2006)

Originální, neotřelé....možná. Koukat se na to dalo, už kvůli Jennifer Garner, která je sympatická a Timothy Olyphantovi, který je tak sexy a cool, že bych na něj sama skočila.

Záplava (2007)

Nedá se nic dělat byla to nuda, a ještě k tomu dvoudílná....chtělo to zkrátit na polovinu, domyslet pár věcí (jako Robert Carlyle se potápí v rozvodněné Temži a vždycky se vynoří na tom samém místě a v záběrech pod vodou není žádný proud??), jo a potom taky chemie mezi hlavními představiteli pro mě nefungovala, takže verdikt hodně slabý průměr.

Vysloužilí lvi (2003)

Taky bych chtěla mít takovéhle dva strejdy, hlavně když vyprávěli ty své historky to jsem se opravdu dost bavila. Dvojka Caine - Duvall jsou třída. A k tomu Osment a je tu film na který se každý rád podívá, až na tu konečnou scénu s helikoptérou, tu si mohli odpustit.

Noční let (2005)

Na čtyři hvězdičky si to film zkasil závěrečnýma 15 minutama. Jinak to mělo solidní rozjezd, hodně mě to upoutalo a čekala jsem co se bude dít, od poloviny to bylo předvídatelné ale dobré a konec jak jsem již uvedla byl hodně nepovedený, ale i tak to mělo něco do sebe. Cillian Murphy a Rachel McAdams byly kvalitními protihráči.

Román pro ženy (2004)

Po vcelku dobrém začátku (scéna na letišti), ta mě docela pobavila, šlo tempo v rychlém spádu dolů, našlo se ještě pár momentů, které byly vcelku vtipné (Oliver je Pažout), bohužel konec byl hodně happyendovsky trapný. Představitelé mi přišli afektovaní a nevěrohodní, no prostě zase jeden z těch nevydařených českých filmů

Taxi 3 (2003)

Příjemná, veselá, akční podívaná. Slyovo úvodní "enšante", dost vtipné. To jsem se začala smát a do konce filmu jsem nepřestala. Jo jo, Francouzi si ze sebe dovedou taky dělat srandu.

Přes noc třicítkou (2004)

Koukatelný filmík, občas i zabavný a hlavně po nějaké době trošku originální .......možná to mělo zůstat u toho prvního konce kde to nedopadlo až tak dobře a dostalo by to ode mě i o jednu hvězdičku víc. Jennifer Garner byla rozkošná a Mark Ruffalo k nakousnutí.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Tak jak ohodnotit tento seriál, to je pro mě záhada, vlastně nevím jestli se mi líbí nebo ne. Líbí se mi Sookie, Bill, Eric, Sam ale zase na oplátku se mi nelíbí Tara, Tařina matka, Jason, Lafayette....takže je to tak 50 na 50. Jsem v polovině seriálu a tak to nechám a uvidím po poslední epizodě co bude převládat jestli si to ještě udělá nějaké místečko v mém seriálovém srdíčku. Tak mám za sebou poslední epizodu a musím uznat je to opravdu dobrý seriál a dávám jednu hvězdičku navíc, ke konci mi již Tara tak nevadila a nakonec jsem zjistila, že to asi bude dabingem v originálu je to jiné kafe. Jediné co, vytknu je scéna se soudem, která teda podle mě byla hodně trapná. Jinak prostě žeru Erika i když je tam jen parkrát za epizodu všechnu pozornost strhne na sebe, promiň Bille ale je prostě k sežrání. Už se těším na druhou sezónu, upoutávka na ní mě dostala.