• Romantický

Spawn (1997)

Tento film mě nudil, námětem, dějem, postavami, občas jsem nevěděla kdo je kdo.....shrnuto jedním slovem "blbost".

Maska (1994)

Když jsem byla mladší tak jsme na tomto filmu z kamarádkami ujížděli, a musím uznat, že ani teď není tento film k zahození, pobaví a hlavně je to oddechovka. Jim Carrey v začátcích....... fakt mu to šlo.

Láska na první pohled (2000) (TV film)

Oddychový film....ženský se u toho zasní a pánové nad tím opovrhují nos....Mě to docela mile překvapilo, hlavně D. Hasselhoff, který mi vůbec nevadil a vlastně mě mile překvapil. Nenudila jsem se a bavilo mě to.

Sexbomba od vedle (2004)

Na záčátek se přiznám, že jsem se místy nudila....autorům neberu origninalitu námětu, to tady ještě nebylo, alespoň já jsem ještě neviděla. Nejvíce mě na filmu pobavil Timothy Olyphant.....někdo ho tu přirovnal k cholerickému mladému Jacku Nicholsonovi a to mě tedy dost pobavilo a úplně jsme si jej představila a ztotožňuju se s názorem.

Porota (2003)

Mě se to osobně líbilo, po delší době jsem opravdu nevěděla jak bude vypadat konec filmu....nějaké podezření tam bylo, ale to co se z toho vyklubalo to rozhodně nebylo, ale blížila jsem se k tomu. Ve filmu hrají herci, co mi vůbec nevadí a většinou je mám ráda, zahráli to věrohodně a precizně. Asi to vypadá, že si budu muset přečíst nějakou knihu od J.Grishama, mohl by se mi líbit.

Hříšné město (2006)

Film nad kterým se musíte zamyslet. Kam až může dovést člověka náboženství a fanatismus s tím spojený. Chvílemi jsem se tedy nudila, ale myslím že to se podá při druhém shlédnutí.

Amélie z Montmartru (2001)

Roztomilý, skvělý, úsměvný film....skvělý nápad se ztrvárněním filmu. Zahřál mě u srdíčka.

Bathory (2008)

Tenhle film jsem nějak nepochopila....jeho smysl, děj a vůbec vše, co jsem zatím viděla. Jedna hvězdička je za to že, jsem ho zatím nedokoukala takže má ještě naději na zlepšení....ale myslím, že to u ní zůstane. Po půl hodině mě tak nudil, že jsem ho vypla a šla se koukat raději na něco jiného.

Fantastická čtyřka (2005)

Já jsem se bavila, i když tam některé scény a situace byly k smíchu, tak mě se to i tak líbilo.

Návrat do Salem's Lot (1987) odpad!

Co to bylo?....To musela bejt nějaká stupidní parodie na horory. Z Kingovým Salemem to vlastně nemá vůbec nic společného jen ten název. Hlavní hrdinové jsou opravdu k smíchu, jak já se u tohohole filmu z plna hrdla zasmála, vlastně jsem se chlámala od začátku do konce. Tak stupidní film jsem dlouho neviděla. Upíři si říkají dobré jitro a jdou spát....??. Hlavní hrdinové jsou tak tupý, že to až bolí. Mělo smysl tohle točit??