• Romantický

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Brněnská pátračka je u mě číslo jedna! Miluju tenhle seriál! U každého dílu se skvěle pobavím.

Lars a jeho vážná známost (2007)

Jedním slovem Lars.......sympaťák Ryan Gosling ho zahrál opravdu skvěle i slza ukápla. Vážně po dlouhé době skvělý film....napřed jsem si myslela že jde o komedii, pár scén tu komických opravdu bylo, ale spíše je to drama, a to dobré drama.

Next (2007)

Ach jo, zase jedna s horších vlasových kreacích Nicolase Cage, já nevim ten chlap má čím dál tím uchýlnější kreace na hlavě....jinak nápad to byl vcelku dobrý....jen mi přišlo že to scénáristi, mohli trošku víc rozvést, nevim prostě něco se mi na tomto filmu nezdálo, ale začátek (seznámení hlavních aktérů Cage a Biel, bylo dobré...kdo by nechtěl zjistit na co Vám skočí holčina, která se Vám libí :-))....konec filmu a titulky se mi líbili něco jiného než v normálním filmu.....ale na tom prostředku chtělo nějak zapracovat.

96 hodin (2008)

Tak tohle byl opravdu nářez. Vynikající, i když hlavní hrdina byl občas jak James Bond, všechny a všechno pobiju a nic se mi u toho nestane.....alarmující a určitě hodně pravdivý film, i takové věci se ve světě stávají....hlavní hrdina razí heslo "na špatný hochy se musí zvostra", což mu schvaluju.

Až tak moc tě nežere (2009)

Řekla bych průměr, čekala jsem trochu více, ale i tak mě to nezklamalo. Nejvíce mě pobavila linie s Justinem Longem a Ginnifer Goodwin.

Hedvábná cesta (2007)

Nevím jak to popsat ale tento film mě nějak nevzal za srdce, asi jsem čekala něco trošku jiného....možná, že jsem až tak moc nepochopila o čem to bylo i když si myslím, že ano....jediné co mě zahřálo u srdce byl konec, který byl opravdu jediný na tomto filmu dojemný a hezký.

Jen trošku štěstí (2006)

Velice příjemné překvapení, tak neobvyklou komedii, jsem zatím ještě neviděla, nápad o štěstí byl opravdu dobrý, a scény které se hlavním hrdinům stávaly, byly opravdu neuvěřitelné, a k popukání.

Profil vraha (2002) (seriál)

Možná je to průměrná detektivka, ale já to žeru. Tony Hill a Carol Jordan moje dvě oblíbené televizní i knižní postavy, kdykoliv to davají nemůžu si pomoct a musím se koukat znovu a znovu. Scénáristi mě nakrkli, vyměnili mi Carol za Alex...bože, já ji chci zpátky!

Oko dravce (2008)

Zase jeden s filmů, který nám ukazuje, co se může stát když bude náš svět řídit počítač, jaké to může mít následky a jak parta hrdinů, tento svět zachránila. Nic nového, pár dobrých záběrů, ale možná z tohoto filmů šlo vymáčnout víc a trochu ho rozvést.

Nouzový východ (2008)

Strhující drama a exceletní výkon Kate! Jen se přiznám že mám pořád takový pocit jako bych ten film nepochopila, proto nemá plný počet hvězdiček.....snad to bude při dalším shlédnutí lepší.