• Romantický

RocknRolla (2008)

Tak není to lepší než Sbal prachy a vypadni a ani Podfu(c)k, ale má to šťávu a grády a dá se na to s klidem podívat znovu a znovu. Velice potěšil Karel Roden a hlavně můj nastupující oblíbenec Gerard Butler, ten chlap má fakt něco do sebe a je to kus.

Poslední Mohykán (1992)

Jeden ze snímku které si můžu pouštět do zblbnutí. Celkově perfektní! Skvělý herci, dobrý scénář, svižné tempo.

Spláchnutej (2006)

Příjemná oddychovka. Geniální červíci! Ráda se kouknu kdykoliv znovu.

Vyjednavač (1998)

Jeden z těch filmů, které můžu vidět kdykoliv znova. Skvělé duo Jackson- Spacey.

Rande naslepo (2006)

Vcelku příjemné překvapení, čekala jsem teenagerovskou stupidní zábavu ale mělo to docela solidní námět a hlavně zajímavého hlavního hrdinu na kterého se dalo koukat.

Nuda v Brně (2003)

Nuda....Nuda v Brně se rozhodně nekonala, zajimavě natočený filmík mě mile překvapil a hlavně pobavil. /Bojíš se?.... Já se nebojim. / Promiň. Já se omlouvám. Promiň. / Tak tyto a další hlášky mě dostávali na kolena.

Černočerná tma (2000)

Příjemné překvapení! Díky duu Diesel, Mitchell se na to dalo koukat. Konec mě velice mile překvapil, hodně něčekané! Opravdu solidní dílko.

Buď v klidu (2005)

Příjemná blbina, spoustu legračních narážek a fakt hodně vostrej The Rock, vidět ho jak tančí v havajským je fakt síla, ještě 2 minuty potom jsem to nemohla rozdejchat, jak jsem slzela smíchy. Travolta, Thurman již tradičně skvělý. Hlavně lidi buďte v klidu :D

Kytice (2000)

Střídání záživných a dobrých balad (Svatební košile, Vodník, Zlatý kolovrat) s nepříliš dobrými a řekla bych až nezáživnými baladami (Polednice, Dceřina kletba, Kytice). Jinak se to myslím F.A. Brabocovi povedlo, určitě to mohlo dopadnout o mnoho hůř. U mě vyšší průměr.

Ptačí klec (1996)

Bylo to opravdu skvělé. Robin Williams a Nathan Lane jako párek gayů jsou k sežrání, opravdu skvěle zahrané, celou dobu jsem se smála jako blázen.