• Krátkometrážní

A.I. Umělá inteligence (2001)

Neskutočný a ešte raz neskutočný výkon Osmenta. Ten chlapec hral ako nejaký boh. Krásne fentezy plus réžia Spielberg to je zaručená kvalita filmu.

Ajťáci (2006) (seriál)

Bravúrny britský sitkom. Počitačový tématiku mám rád a ešte skĺbenú s geniálnym humorom tak to je niečo premňa. Veľká škoda je, že to má len tak málo častí, ktoré sú všetky na dobrej úrovni. Niektoré časti sú ale BRUTÁLNE!

Alexander Veliký (2004)

Tak to bola blamáž! Nudný film. Farrella nemám vôbec rád a v tomto filme ma v tom len utvrdil. Nič ma nezaujalo a celý film som skoro prespal. 2 hviezdy za Hopkinsa viac dať nemôžem.

Amer (2009)

Vizuálne perfektne podané dielo. Každá scéna bola vyšperkovaná do detailu a nie je tam čo vytknúť. Skoro nemý film, ktorý zo mňa nemého počas sledovania aj urobil. Niektoré sekvencie mali aj dosť hororový nádych s mrazivou atmosférou.

Amputace (2012)

Škoda, nábeh to malo na poriadny filmový zážitok v ktorej nechýbalo štipka zvrátenosti, hororových prvkov a zaujímavých snových prestrihov. Časom ale to napätie upadalo a upadalo a začal som sa mierne nudiť. Keby sa Bates Jr. viac zameral na scény zachytené z chorej hlavy Pauline, tak by sa mi to zdalo zaujímavejšie. PS: pre ID LIVINGDEAD: Herečka bola naozaj nechutne spravená v štýle Mauglího ale herečka tak s hnusným ksichtem to teda nie je.

Applecart (2015)

Applecart je zábavny, artový a jemne erotický film, ktorý sa skladá zo štyroch poviedok: The Sleepover, Caretaker, Dad, Let Me Show You Something, V celom filme nepadne ani jedlo slovo, iba dokonalá klavírna hudba od Kevina Macleoda a smiechu divákov ako to poznáme v sitkomoch. Jablká ako symbol hriechu? Stretávame sa s chlípnym otcom, zvrátenou opatrovateľkou atď. Mills si servítku neberie a pekne nám servíruje penisy, vagíny a masturbačné scény. Vynikajúca podivnosť.

Ass (2001)

Dva zábery, ktoré dokumentujú jednu udalosť a tou je masturbujúca žena. Jeden záber je na tvár a druhý na "prstoklad." Tieto dva zábery strašne rýchlo preskakúju, tak má človek zvláštne pocity. Tou tonalitou a obsahom mi to pripomínalo Noého tvorbu.