Anatomie lži (2009) (seriál)

Hodnotím jen na základě jednoho dílu a doufám, že už nikdy žádný další neuvidím. Navíc jsem ten díl ani neviděl celý, protože po dialogu: "Viděla jsi tu mikroemoci zloby?" "Ano, je to vrah." jsem vypínal.

Triangle (2009)

Většinu času jsem měl příjemné mrazení v zádech, všechno funguje jak má, nejednou mi uteklo skoro až nadšené "wow", ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že to mohlo být ještě lepší.

Spartakus (2010) (seriál)

Zatím hodnotím jen podle první epizody. Ale ještě žádný nekomediální seriál mě tak nepřesvědčil, abych se těšil na další díly. Neuvěřitelný náser, spousta krve, prsou a jednoduchých dialogů. Co víc si přát?

Vy nám taky, šéfe! (2008)

První hodina se mi docela dost líbila.Je to tak debilní, až je to zábavné. Jenže pak se začne něco dít, stupidita scénáře se přesune do ještě neprobádaných končin a zábava jde do kelu. Škoda, mohlo to být solidní GP.

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Poctivý drsný western, Terence Hill je skoro tak drsný, jako Clint Eastwood. A bez humoru.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Nemám moc v oblibě westerny. A po tomhle už nejspíš nebudu chtít vidět ani jeden. Dost pochybuji, že by se kterýkoli byť jen vyrovnal Leoneho majstrštyku.Perfektní hudba, na Leoneho neuvěřitelně spletitý děj, na Leoneho neuvěřitelně rychlý film (tzn. střední tempo). Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl.

Čepel smrti (2009)

Amatérský film vydávávaný na levném DVD. První pořádný pokus o český slasher dopadl o poznání hůř, než mohl. Tvůrci rozhodně měli docela zajímavou ideu, jak film pojmout, výsledek se jim bohužel rozpadl pod rukama. Dámská část postav má sice velká prsa, nikdy je ale neuvidíte jinak, než pod oblečením (první hrubá chyba popírající žánr slasheru). Mrtvol je celkem dost, ale proveden vražd je nudné a není žádné aranžování mrtvol (druhá hrubá chyba popírající žánr slasheru). A o postavy vám vůbec nejde (třetí chyba, ale o ně vám nejde v polovině slasherů). Jediné, co film drží nad vodou je docela příjemný a osvěžující konec. Stejně ale nemůžu doporučit film nikomu jinému, než fanouškům slasherů.

2012 (2009)

Neskutečně debilní, ale zábavné dialogy, dokonalá destrukce. Jen možná třetí třetina už nebyla tak zábavná. Ale na plný počet to stačí. A jestli se ptáte, zda fakt umře všechno lidstvo, tak si vzpomeňte na Den poté a zkuste se zeptat znovu:-)

Yamakasi 2 - Velká výzva (2004)

Výborný parkour a free-running, ale bitky nic moc a po dějové stránce hrozná slabota. Navíc je to hrozně ale hrozně debilní a strašně cheesy.

Božský Evan (2007)

Viděno v autobuse. A kdybych se místo toho díval z okna ven, čas by mi asi uběhl stejně. Tupý Carell, minimum zábavy a spousta trapných a nudných vtipů. Jen na konci to začne být koukatelné, ale ne vtipné. Slabota.