Svět podle Mallory (2010)

Uprimny drama o hledani ztracene rodiny, lasky a zivota. Stewart zahrala svoji roli na jednicku, James se mi jako milej tatik hodil a Melissa byla skvela! A hudba udelala sve.

127 hodin (2010)

Skveli, James je uzasnej a dokaze dostat divaka do stredu deni, i kdyz se film odehrava prakticky na jednom miste a s jednim hercem. Zabery kamery jsou taky perfetkni, to 127 Hours jeste s hudbou musim pridat jako plus. Nejvic me pak dostal ten konec.

Pod jednou střechou (2010)

Me se to libilo, hlavni par je sympatickej a nenudila jsem se. O to de ne?

Ať vejde ten pravý (2010)

(Posuzuju bez predchoziho shlednuti originalu.) Let me in by mohlo v podstate mit vsechno co se od tohodle zanru ceka; atmosferu, dobry herce, pribeh. Atmosfera byla skvela, temny pozadi, ktery se rysovalo za kazdou postavou a tajemnstvíma se to jenom hemzilo (ne ze by nikdo necekal, ze chloe je neco jinyho) . Herci byli opravu dobry, akorat se nemuzu ubranit pocitu, ze malej Kodi je trosku divnej a kdyz byl na scene sam, tak me nebavil. Chloe byla opet perfektni, akorat tam byla nejak moc malo, coz je skoda; ta holka ma pred sebou velkou karieu. Jediny co bych vytkla u pribehu je to, ze nedostatecne vykreslili vztah mezi Abby a Owenen, o to tam prece hlavne melo jit ne? Ale za to nam furt ukazovali docela drsnou sikanu Owena a kdyby si odpustili z toho par scen, tak by se vubec nic nestalo. Takze za me: malo Chloe, sceny Owena = nuda, malo propracovanej vztah hlavnich postav. 3,5***

Nebesa smrti (2010)

Ale tak cekala jsem to horsi. Na hercich je samozrejme videt, ze byli vybirani podle cen a ne podle kvalit.... Jinak film by mel urcite velkej potencial, pointa filmu mi osobne prijde hodne dobra a kdyby s ni tvurci zacali pracovat driv a odpustili si ty "teen" kraviny co se dely v letadle skoro po celou dobu, tak by se film posunul uplne na jinou pricku. Takze za ten konec (kdyz nepocitam to kliseovsky chyceni rukou) dam 2.5*

Ztracena v pustině (2010)

Skoda, ze tam bylo malo akce. Jinak nemuzu rict, ze to bylo spatny, to vubec ne, me to bavilo celou dobu. Jasne bylo videt, ze tohle je reziseruv debut a ma na cem jeste zapracovat, ale... Jedna vec je ale jista, a to ze krasna priroda dokaze film vytahnout o latku vejs. Na herecky vykony si stezovat nemuzu, i kdyz Amber mi prisla o dost lepsi nez Odette, ale to je pouze muj nazor.

Zase ona! (2010)

Takovejch hereckejch talentu a takova kravovina. Jej, naivni, predvidatelna, ne moc vtipna a zatracene klisoidni romanticka komedie, kde me "hlavni par" neuveritelne iritoval. Kdyby tam nebylo Kristen, Sigourney a Jaime, tak by se nedalo vydrzer ani 10 min. Takze, preberte si to sami.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Cekala jsem vic akce... Na film o 2 hodinach se to moc vleklo a nic se tam nedelo, jediny co jsem se novyho dozvedela je to, ze najit a znicit Voldemortuv viteal je prakticky smrtelna vyprava, ale vzit Brumbalovi; sice mrtvymu; nejmocnejsi hulku je hracka... No celkove to zas tak spatne hodnitit nemuzu, protoze jsem se nenudila a taky vim, ze tenhle dil je pouze predehra velkolepeho finale, takze 3,5*. Uvidime po dalsim shlednuti.

Černá labuť (2010)

Nejlepsi psychologicky thriller co jsem za posledni dobu videla! Darren opet natocil perfektni film a dokazal si vybral jednu z nejlepsich herecek soucasne doby. Nataliin herecky koncert hrany prakticky beze slov mi uplne vzal dech a ja mam po vcerejsku jasno alespon o 2 Oscarech, ne-li vice.