Vem si mě (2022)

Jestli hledáte další absurdní film s náznakem romantiky a s velkou dávkou sociálních sítí, jste tu správně. Začátek trapný a konec předvídatelný, ale sem tam i zábavný. Je to zbytečný film? určitě ano a jsou mnohem lepší, ale je tu to ale. Koukat se na to dá.

Bratři Sunovi (2024) (seriál)

První půlka velkolepá, druhá už začala pokulhávat, ale i tak velký nadprůměr. Bratři slunce se povedli a doufám, že se natočí pokračování

Sexappeal (2022)

Jediná výhoda tohodle pošahaného filmu je Mika Abdalla, která je kočka. Koukat na ní je radost i když herecky to bylo podprůměrné. Ale za to může její filmový partner, který se k ní absolutně nehodí. Navíc konec není šťastný jak u podobných snímků člověk čeká, takže jsem spíš zklamaný. A o co víc ty jejich "názorné" ukázky jsou k smíchu a pláči zároveď, zvlášť když už tam dají tak hezkou herečku

Noc 12. (2022)

Má to svého ducha i když jde o průměrnou detektivku. Blbý je, že vám nedá spát, kdo to byl a udělal - ne nejde o spoiler, protože přesně o tom ten film je a to o nevyřešeném případu, a při tom to zprvu bylo tak jasné. Člověk, který Claru znal i když ona jeho zdánlivě ne, nebo ho jen nepoznala. Otázka je jak to bylo ve skutečnosti, například mi nejde ho hlavy jak to, že někdo kdo hoří tak nekřičí. A takových záhad tam je víc

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Asi bych to neměl srovnávát s předchozím. Nebylo to pokračování, ale prequel, ale prostě to nebylo až tak dobré. Co se mi na druhou stranu líbilo, byla mladá, pohledná a talentovaná Rachel Zegler. O ní určitě ještě mnoho uslyšíme, west side story byl je začátek, to mi věřte

V krizi (2021)

Crisis mě až neuvěřitelně bavilo a zaujalo. Nízké hodnocení zde berte s velkou rezervou. Drama pojednává o skutečných problémech, které se dějí po celém světě i když tady je úzce zjaté se severní amerikou. Celem i potěšila Evangelie Lilly, kdo by ji v seriálu lost nemiloval.

Cindy La Regia: Na střední (2023) (seriál)

Po pár dílech jsem zjistil, že mě tato telenovela i docela baví. Ano moc se to neliší od klasických Mexických telenovel, které známe, až na to, že z něj udělali krátký seriál "na pokračování" o stopáži 20 minut. Ale musím podotknout, že do Michelle Pellicer se muselo zamilovat hodně sledujících. Ona je vážně moc krásná.

Vánoce v paláci (2018) (TV film)

Merritt Patterson je krásná herečka a je krásná herečka, no a to je vše přátelé. Asi natáčí jen vánoční filmy a popravdě jsem si ji spletl původně s Lauren Swickard z jiného vánočního filmu, ale asi je to ve směs jedno, protože všechno to je na stejné brdo.

Rychle a zběsile 10 (2023)

Další epizoda nekonečného seriálu je za námi a opět s otevřeným koncem, jak jinak. Další díl neuvěřitelných kravin, ale překvapivě koukatelných. Devátá čast byla mnohem horší. Potěšil Alan Ritchson alias Reacher

Nech svět světem (2023)

Z pohledu IT ne příliž uvěřitelný film, ale z pohledu klasického člověk až realisticky uvěřitelný snímek. Všechny 3 fáze by se totiž za jistých okolností dali zařídit, ne v takovém měřítku, ale dali. Leave the world behind je díky tomu a díky skvělím hercům, nádherná podívaná. Co ale musím vytknout je prostě kamera. Občas mi přišlo, že z těch přechodů dostanu epileptický záchvad a to není dobře.