Láska přes okno (2022)

Já moc po pravdě nechápu zdejší hodnocení. Jestli je z nás národ nových puritánů nebo co komu přesně vadí. Clara Galle je fakt krásná a líbí se mi, že je tu i dost odvážná a na teen filmík docela slušné soft porno i když to je opravdu okrajové. Film je ale pěkně rozjetý a dobře se na něj koukalo. Obě dvě hlavní postavy se k sobě hodí a když už je to love story tak mi ani nevadilo přirovnání "chudá kočka a bohotý idiot".

Odhalení (2019) (seriál)

Místy zbytečně zdlouhavý neuvěřitelný příběh. Jsem zvědavý co na mě vymyslí v příští serii, protože tohle je něco neuvěřitelně ukrutného.

Věřte mi: Únos Lisy McVeyové (2018) (TV film)

Takový nenápadný filmík úplně zahrabaný hluboko v netlixovým moři a přitom takový skvost. Katie Douglas mě překvapila jak moc dobrá v té roli byla. Přitom takový prcek, kterýmu nikdo nevěřil. Opravdová Lisa však musí mít trauma do teď. Vynikající film.

Shiny_Flakes: Náctiletý drogový baron (2021)

Jeho naivní příběh je až neskutečný. Už ten nápad prodávat a mít všechny drogy doma je blbost. Možná proto to nikoho nenapadlo a on tím, že nemá žádné morální zábrany tak proč ne. Ale z dokumentu je jasné, že Maximilian Schmidt není zvlášť brilantní, ale osamělí. Nemá žádnou rodinu, nebo o ni tak nepřemýšlí. Matka se o něj nikdy nestarala a vůbec si ho nevšímala. Otec neznámí. To pro dospívajícího kluka musí být strašný a tak se uchílí k tomu, že se nikdy citově neangažuje a otupí se do takové míry až se z něj stane zločinec. A i proto je aktuálně opět stíhaný, následky ho nezajímají. Jinak naprosto precizní dokument.

Kitz (2021) (seriál)

Takovej hrozně povrchní seriál. Drama jak z prdele. Hlavní představitelka je dost hnusná tak to vykoupily Valerii Huber, která je zase moc krásná. Ale asi to tak má být jako v každé správné telenovele. Nicméně tomu až tak moc křivdit nemůžu, protože jsem to dokoukal celé.

Jolt (2021)

Některý holky se umí narodit. Kate i skoro v 50 řádí a vypadá jako dvacítka. Jasně filmek je trošku trapný a příběh dost odfláknutý, ale Kate se mi líbila. Je to taková silvestrovská jednohubka nic víc, ale hodnocení, které tu má si nezaslouží.

V rytmu srdce (2021)

Když jsem si toho na Apple TV+ všiml, tak se mi do toho nechtělo, protože francouzská předloha je takřka dokonalá. Říkal jsem si, že to bude jako kousat čokoládu před návštěvou zubaře. Ale filmaři našetěstí originalitu nezmrvili, tak jak to umí snad jen v americe. Jistě nějaké drobné rozdíly by se našli, ale ve směs je to to samé. Emilii Jones jsem do dneška vůbec neznal, ale tady mi přišla sympatická a půvabná. Jelikož originál byl za 5* tady to hodnotím maličko, ale opravdu jen maličko jinak.

Voyeuři (2021)

Sydney Sween je vážně moc krásná a má tu krásnou scénu. Nic víc vědět nemusíte.

The Lie (2018)

Tak takovou dceru bych taky chtěl. Film má krásný nápad a je ukázkou sobectví. Bohužel tam jsou tak nudná místa, že vás to občas to nutí vypnout. Konec byl však famozní a to se mi líbilo, hodně. Takže dávám o hvězdu víc než by si to zasloužilo. Joey King je fajn herečka, taková nematná neslaná, ale fajn. Ps. věděli jste že dělá i modelku? dnes se asi bere každý

tick, tick...BOOM! (2021)

Skoro jsem zapomněl jak Andrew Garfield je skvělý herec. Takhle nějak by se měli točit muzikály a je znát, že když někdo umí tak prostě umí. Dost mě potěšila i Vanessa Hudgens, která svou krsásu propůjčila spíš béčkovým pohádkám, ale pak se vrátí s takovým Boomem. Její scénu s hádkou či hlavní písní jsem si pouštěl snad tucetkrát. tick, tick BOOM je rozhodně jeden z nejpovedenějších muzikálů a je mi líto, že jsem neviděl originál.