Asteroid City (2023)

Viděno na projekci a upřímně nevím co si o tom mám myslet. Herci hráli skvěle, to vytknout nemužů, ale ten divadelní podkres mě spíš rozčiloval. Místama to bylo tak ospalé, že jsem myslel, že usnu. Na druhou stranu dialogy se mi líbili moc. Asi nemůžu mít vše

OXV: The Manual (2013)

zajímavé je, že hlavní roly zahrála herečka Eleanor Wyld, která není uvedena mezi herce jen na ČSFD.

Poslední šance (2021)

Takový hezký vzpomínky na Benghazi dokonce i s odkazem na to. Ale Scott se mi mnohme více líbil když nakopával prdele. Tady to nemělo logiku. Jeden track 15 vojáků, který postříleli během 5 minut a furt se objevovali nový a nový. Jasně otevřeli bránu, takže třeba mimo záběr přejelo cca 150tis dalších vojáků, ale i tak je všechny pokosily jako prd. No nevím. Ryan Phillippe zase za kreténa.

Creed III (2023)

Trošku mi to příjde jako tředí díl rockyho, ale bez Rockyho. Michael B. Jordan je atlet jak prase a fakt na sobě dře, navíc je i takový zvláštní herec. Creed 3 se mi líbil, ale chybí tomu ta šťáva jako v předchozích dílech a možná to je právě absencí Slaye. Potěší, ale neohromí.

Citadel (2023) (seriál)

Další z řad špionážních seriálů, kterých se poslední dobrou rozthl pytel. Ano Citadel je o dost slabší než jeho kolny na Netflixu, ale celkem baví. Akční scény jsou neuvěřitelně přitažené za vlasy až z toho bolí oči, ale i na to se dá zvyknout. Celkově hodnotím jako horší průměr.

Sisu (2022)

Sisu ať znamená cokoliv tak je naprosto skvělý akčnák se superhrinou. Má totiž schopnost neschopnost zemřít :) a věřte mi, že by i superman měl co dělat tohle přežít

FUBAR (2023) (seriál)

Začátek seriálu působil hodně neohrabaně a lacině. Postupem času i přes hroznou vizuální stránku se mi líbili dialogy mezi Arnoldem a krásnou Moicou Barbaro - no barbarská moc není. Celkově to nebyl špatný seriál, ale druhou serii i přes otevřený konec moc nečekám. Jestli to je zbytečný seriál? asi ano.

Matka roku (2023)

O moc horší než Matka, která se zrodila s Jennifer Lopez a ani ta není moc dobrá. Někdo si asi myslel, že správná padesátnice bude akční, ale není. Polský film se opravdu nepovedl a s tím otevřeným koncem tomu moc nepomohli. Jednoznačně podprůměr

Láska natvrdo (2023)

místy tak trapný, že se na to nedá koukat, ale nádherná Cosima Henman se svou frndou tomu dost pomohla. Jinak většina herců je dost nesympatická a nudná. Němečtí filmaři pravděpodobně chtěli navázat na hoky to chtěj taky, což samo o sobě nebylo nic moc a tímhle to dost posrali. Tak zpátky na stromy

Mayday (2023)

Příjde mi, že Gerard ztrácí dech. Tak on to není ani žádný mladík, ale některé scény byly jak z céčkového filmu a to mi k němu fakt nesedí, Naopak Mike Colter se mi docela líbil.