Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Jsem mile překvapen. Ano vůbec se mi do toho nechtělo, Chris Pine, je takový divný herec, nemastný neslaný a Michelle Rodriguez jakby smet a tady to není jinak, ale celkově to prostě funguje. Efekty se mi moc líbily a příběh také. Musím se tedy pokorně uklonit a poděkovat skyshowtime za skvělou podívanou.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Ha Equelizer prostě nezklame. Ano je to další brutální akčňák a jak moc se mi líbila jednička, dvojka už míň tak trojka nabrala rychlost jedničky a to ve věku Denzela je co říct. Zajímavé je, že jsem ani nepoznal Dakotu a skoro těžko věřit, že z té malé holky, která hrála po boku Denzela v Muži v ohni se stala dnes už 29 letá kráska.

Falešný profil (2023) (seriál)

Konec seriálu byl hrozně chaotický a zbytečný. Začátek se mi celkem líbil a pro pány je tu spousta nahoty hlavní představitelky. Ale taky hodně homosexuálních scén, na které se mi moc dobře nekoukalo. Ale každý máme asi něco. Bohužel celkově je to spíš telenovela než drama seroš

Ferrari (2023)

Přiznám se, že jsem původně ani Adama Driverho nepoznal, až tak dobře hrál železného továrníka a krutého záletníka. Mám jisté mezery v jeho životopise, nicméně nehody, které film nabídl byly neuvěřitelně brutální. Celkem mě potěšili i vedlejší role Penélope Cruz a Shailene Woodley, nicméně Patrick Dempsey mi do závodníka úplně nezapadal. Farrari si určitě nikdy nekoupím, ale kouká se na něj hezky.

FUBAR (2023) (seriál)

Začátek seriálu působil hodně neohrabaně a lacině. Postupem času i přes hroznou vizuální stránku se mi líbili dialogy mezi Arnoldem a krásnou Moicou Barbaro - no barbarská moc není. Celkově to nebyl špatný seriál, ale druhou serii i přes otevřený konec moc nečekám. Jestli to je zbytečný seriál? asi ano.

Ghosted (2023)

No teda to je překvapení, že komedie je natočená jako komedie. A náhodou funguje. Jasně že tam jsou naprostý kraviny, které do akčních filmů patří. Takový odpušťák na jednu noc. A co si budeme povídat Ana de Armas je fakt děsná kočka. To mi nikdy nevezme

Gran Turismo (2023)

O Jannovi Mardenbroughovi jsem nikdy neslyšel, ale taky jsem nikdy neslyšel nic o GT Akademii, takže se to tím asi srovná. GT ve skutečnosti mám a sem tam i hraju, ale zas tak zábavné jako třeba Forza to pro mě není. Otázka tedy zní jestli film je pro každého. Asi není, příběh je sice super, ale místy slbší. David Harbour je opět skvělí a Orlando Bloom průměrný až podprůměrný. Zbytek tam hraje druhé housle i když hlavní hrdina je celkem sympatický. No nic asi si půjdu zahrát.

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Asi bych to neměl srovnávát s předchozím. Nebylo to pokračování, ale prequel, ale prostě to nebylo až tak dobré. Co se mi na druhou stranu líbilo, byla mladá, pohledná a talentovaná Rachel Zegler. O ní určitě ještě mnoho uslyšíme, west side story byl je začátek, to mi věřte

Idol (2023) (seriál)

Chápu proč to někteří puritání budou hodnotit blbě a že s to Euforii nemá nic spolenčého což nemá, ale the Idol je kurevsky dobrý a mladá kráska Vanessy Paradice, je jí velice podobná a úžasná. Jasně je to nebité sexem a zpěvem, ale o tom to je. Komu se to nelíbí, ať jde doprdele, protože seriál byl boži, hlavně kvuli Deppce

Jawan (2023)

Tak tohle fakt ne. Koukatelné to bylo do útoku na metro a pak jedna velká hnusná hudební sračka s nelogickým příběhem a ještě horšíma scénama. Tohle mohlo bavit ne před 10, ne před 20 ale tak před 30 lety. Jsem dost zklamán zdejším hodnocením kvuli kterému jsem si to pustil