Greek (2007) (seriál)

Kdokoliv má dost středoškolských seriálů, je tu i jeden vcelku zajímavý z univerzitního prostředí ... Po nekonečné řadě nereálných seriálů o bohatých, krásných a samozřejmě úspěšných "dětí" to je osvěžující pohled do jiné vrstvy, do "greek" systému amerických univerzit. Seriál se hemží párty (většinou tématickými), vztahy (samozřejmě komplikovanými) a někdy se tam objeví i celkem vtipný vtip :) Pro odreagování je to dokonalé :D

Dr. House (2004) (seriál)

Ač se mi dříve zdálo že jsou epizody všechny vesměs stejné (1-3 série), od 4. série z této podobnosti sešlo a začaly se objevovat naprosto unikátní a dokonalé epizody. Navíc je seriál provázen úžasným Hughem Lauriem a Lisou Edelstein, což je další z důvodu proč si naprosto jistě a bez výhrad zaslouží seriál plný počet hvězd. 95%

Upíří deníky (2009) (seriál)

Aneb další seriál o upírech ... Rozhodně ho nemůžu zařadit na vrchol, kam patří Buffy a True Blood ... Ale zase to není úplná spodina :) Celkem mě baví se dívat na "boj" o Elenu, ale nebýt tam Damon, nebylo by to tak vtipné :) Nejvíc se vždy pobavím, když se začne ksichtit a tvářit se rádoby vážně :D

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

S klidným svědomím mohu prohlásit, že tento seriál se již stal legendárním :) Nejzajímavější charakter je Barney, samozřejmě :) ale ještě lepší je Swarley, ten nemá chybu :D Je to prostě seriál, kdy se těšíte na každý nový díl a týden mezi epizodami vám připadá dlouhý jak měsíc ... Aktualizace: Pátá série = není to ono ... Barney se opakuje a u pár epizod jsem se ani nezasmála. Tudíž jsem buď pro nějakou velkou změnu, či pro skončení seriálu, který má zatím alespoň nějakou úrověň. Aktualizace2: Už ani nevím kolikátá sezón se vysílá, nicméně už asi 2-3roky na to nekoukám, nezajímá mě to a přirovnání k Friends mě naprosto rozlítí! Měli dávnou tento seriál ukončit a ne ho natahovat jak ztrouchnivělou žvejku.

X-Men (1992) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálu, který dávali na tehdejším Jetixu (nyní myslím Disney Channel). Je to seriál o bandě lidí s napřirozenými schopnostmi ... Někteří jsou hodní (X-meni), někteří ne ... Každá série má určitou zápletku a seriál je díky tomu zajímavý :) Díky tomuto seriálu jsem si oblíbila komiksy a následně se těšila i na filmové zpracování X-menu, kteří samozřejmě nezkalmali :D Jediná škoda je, že se ve filmu neobjevil můj oblíbenec Gambit :(

Dark Blue (2009) (seriál)

Seriál s neuvěřitelným tempem, zajímavými zápletkami a skvělými herci (teda hlavně holky si užijou :)) ... Seriál o policejní jednotce tak speciální, že o ní skoro nikdo neví ... Všichni se tam pohybují na takovém okraji zákona, že si myslíte, že každou chvíli uklouznout a skončí na straně zločinu (o tom svědčí už první díl). Seriál je to vysoce nadprůměrný a už se těším na druhou sérii :) Doporučuji ...

Divoký anděl (1998) (seriál)

Jediná telenovela na kterou jsem se dívala ... A dívala jsem se s nadšením, zaujetím a s pobavením :) On miluje ji, ona nemiluje jeho ... Pak ona miluje jeho a on zase nemiluje ji ... Pak se milují oba navzájem, ale někdo/něco do toho vleze ... No kdo by to nemiloval? :) P.S. Tuto telenovelu hodnotí mé 12/13leté já :D

Sex ve městě (1998) (seriál)

Nikdy jsem tomuto seriálu nepřišla na chuť. S žádnou postavou jsem se nikdy neztotožnila, všechny 4 mi upřímně přišly nesympatické, nereálné, ale chápu, že to někdo vidí jinak.

Make It or Break It (2009) (seriál)

Tady je návod na to, jak se u tohoto seriálu bavit: 1) Nedejte na první dojem: Ano, ze začátku to vypadá, že jde hlavně o techtle mechtle, ale vy, seriálem protřelé publikum, se tím nesmíte nechat zmást ... 2) Nečekejte neočekávatelné: Všem je nám jasné, že to není chytré jako Prison Break, tajemné jako Lost, či vtipné jako TBBT, tak trošku shovívavosti, prosím :) 3) Vydržte a nevzdávejte to: Pár prvních dílů je slabších, ale jenom proto, že, jak se říká, nejlepší patří na konec. Když překonáte začátek, dočkáte se epizod, které jsou vtipné, soutěživé, přátelské, bojovné a zajímavé.

S čerty nejsou žerty (1984)

Do roku 2019 nebyla natočena lepší pohádka. P.S. Pravidelně updatuji :)