Pelíšky (1999)

Nikdy nebo navždy! A stejně je to i s tímto filmem. Pustíte si ho jednou a hned podlehnete vtipu, sarkasmu, pravdě, lásce, osudu a ironii, které tento film nabízí. Říkáte hlášky, zpíváte si písničky, přehráváte si v hlavě scény, smějete se i když někdy nevíte čemu ... Tento cejch si holt nesete po celý život a žádný správný Čech se ho nezbaví ... Takže lidi, myslím na Vaše dobro, v zájmu svého duševního zdraví, uvědomte si, že pokud se na něj jednou podíváte, už se těchto projevů nezbavíte :)

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Intrikuji, intrikuješ, intrikuje :) Tak by se dal popsat stručně a výstižně děj filmu, který se na druhou stranu popsat nedá ... Film, který na jednu stranu může působit lacině a předvídatelně, ale při pozornějším sledovaní zjístíte, že takový rozhodně není. Je to film, kde emoce - pozitivní / negativní - hrají prim a kde je všechno možné :) P.S. Dokonalý soundtrack

Ztraceni (2004) (seriál)

Přelomový seriál ... Díky Lost se celý svět začal dívat na seriály jinak ...

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Ó bože, jak já tento seriál hltala ... Objevila jsem ho dávno a už tehdy jsem se zamilovala do "badboye" Paceyho, obracela oči v sloup, když Dawson mluvil rádoby hrozně chytře, doufala, že jednou budu vypadat jako Joey a kvůli ní jsem nenáviděla Jenn. No prostě jsem to hrozně prožívala :) Není to seriál hýřící vtipem, originalitou, kvalitou či intelektem. Je to prostý seriál založený na dobře prodejném schématu lidských vztahů, kamarádství a problémů teenagerů. A to se mi v období dospívání zrovna hodilo. Takže kvůli mému pubertálnímu človíčkovi uvnitř, hodnotím, tak jak hodnotím :)

Jen přes její mrtvolu (2008)

Film si hvězdičku nezaslouží, ale skvělý výkon Evy Longorii ano. Takže zde je jedna hvězdička, ale víc ani ťuk!

Johanka z Arku (1999)

Moc jsem se snažila nikam nepřepínat a dívat se na tento film. Podařilo se ... ale s velkým utrpením ... Nejhorší byl dabing - Johanka byla namluvena jako slaboch, idiot a hysterka. Pokud se Vám podařilo vidět to v originálním znění, dobře pro Vás. S dabingem na to rozhodně nekoukejte, protože bysme měly chuť Johaně vrazit každých pět minut ... Ovšem hodnotit nebudu dabing, ale film. Je to nudné a ani závěrečný "rozhovor" s Dustinem to nezmění. Má to pár světlých okamžiků, ale přetrpět kvůli několika dobrým scénam 2 hodiny nudy, je zbytečné. Verdikt = Nikdy více

Kick-Ass (2010)

Jeden z mála filmů, kde jsem se zasmála a zároveň si pobrečela :) Mladý kluk, který má odvahu zkusit být superhrdinou + rekvizity + skvělé herecké obsazení + emoce + akce = Kick Ass = film, co změnil komiksový svět

Český sen (2004)

Kdyby Češi nebyli Češi, tato akce by neměla smysl. Díkybohu, že jsme Češi. Necháme se nachytat, nadáváme, rozčilujeme se a pak se tomu smějeme ... Skvělý nápad a výborné obsazení :D

2012 (2009)

Ale jo, takové moje guilty pleasure :)

Juno (2007)

Drzá, vtipná, okouzlující ... Taková je Juno a takový je i film :D