Ninja (2009)

1* len pre to ze tu hral Scott Adkins, inak "becko" ako remen... normalne som miestami cakal ci sa nezjavi aj Steven Segal a to uz by bol nacisto odpad... Nie ze by som nechcel vydiet "Bojku" aj v inom filme, ako len v ringu s vaznami, ale toto nieje ta spravna cesta....

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Myslim ze film by sa dal opisat aj jednym slovom... SKLAMANIE. Michael Sheen sa do ulohy vodcu lykanov vobec nehodil. A celkovo film je proste len a len nasilu natoceny, aby sa co najviac prachov "vyzmykalo" zo znameho mena Underwold. Skoda :-(

Zakázané ovoce (2009)

Mne ako chlapovi z mesta je tazko uveritelne ako moze v dnesnej modernej dobe a to este v krajine ako je Svedsko (alebo finsko) existovat takato sekta uplne obmedzujuca vlastny nazor a sposob zivota. Mozno aj pre to na mna pribeh skoro nijako nezaposobil. Co by ma vsak zaujimalo, keby reziser nezobrazil "svedsku sektu" ale prebars moslimsky "zivotny styl" kde zena nema skoro ziadne prava... To by zas bolo protestov a neviem este coho...

Muži, co zírají na kozy (2009)

Je to az taka blbost ze sa mi ani nechce verit za sa taky herci dali na to ukecat.... ale ak aj pri natacani mali v sebe LSD tak to potom chapem..

Ctihodný občan (2009)

Ziadna prevratna novinka v pribehu sa sice neudiala, ale aj napriek tomu ma film vcelku pozitivne oslovil. I ked ani jedneho z hlavnych postav nemam moc v laske, zahrali to vcelku obstojne. Musim pochvalit vsak pekne dobry scenar a "prespekulovane" naplanovanie jednotlivych bodov pomsty. 4* si plne zasluzi

Čtvrtý druh (2009)

Tazko povedat preco sa reziser rozhodol pre takyto "polo dokument" "polo scifi" film, ale namiesto toho aby som sa co i len trosku bal, a snazil sa "vzit" do pribehu mi to skor prislo ako keby som mal hodnotit hercov ako sa vzivaju do svojej role, ked napadobnuju skutocnych ludi v dokumente. Ze sa Mila Jovovic dala ukecat na takuto "blbost" mi ostava vacsia zahada, ako preco mimozemstania unasaju ludi...

Kopačky (2008)

Komedia ktora naozaj prevysila moje ocakavania. Vyber hercov bol skvely a kazdy sa do svojej role naozaj hodil. Krasne exteriery havaja, a sexi Mila Kunis sa dobre "pozerali". O vtipne scenky neni nudza a preto sa nebojim dat 4*

Poldové (2010)

Pribeh fajn... aj vtipne sceny sa nasli, ale Willisov partak s zensky znejucim menom Tracy Morgan mi tu vobec ale vobec "nepasoval"... skoda inak by to bolo urcite lepsie.. takto iba takych lepsich 55%. PS: telefonicka scena v kancelarii nemala chybu :-))))

14 ostří (2010)

Pribeh je dost akoze na H... (co sa vlastne aj dalo cakat). Co vcelku potesilo su poniektore bojove sceny... obzvlast sa mi ako postava pacila TAO TAO.. takze pre nu 2*

Repo Men (2010)

Velmi zaujimavy uvod (najma asi kvoli tomu ze som o tomto filme nic do predu necital, ani nevedel o com je) sa v druhej polovici filmu prehupol do miestami az nudneho a nezaujimaveho "hrdinkeho" zachranneho boja. Film ako taky zachranil aspon koniec.. takze tie 3* si zasluzi... Skoda ze producenti nevedeli udrzat tempo a hlavne pribeh na urovi zaciatku, inak by som bol ochotny dat aj 5* takto je to takych dobrych 60%