Hannibal (2001)

Išlo to dosť popcornovou cestou. Nebyť Antonyho Hopkinsa, tak to IMHO nepôjde ani do kín.

Bílá smršť (1996)

Perfektne natočená dráma s ľudskými osudmi, na záver s príjemnou dávkou napätia a akcie ... bielu smršť si nikdy nenechám ujsť, keď ju vysielajú.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Bol somna to v kine ako 11 ročný a pri scéne, kde T-rex tlačí kamión do priepasti som nedýchal ... to bola veľká porcia šialeného napätia.

Odyssea (1992) (seriál) odpad!

Kriste na nebi, ako sa toto mohlo niekomu páčiť ... veď to bola samá trápna scéna.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Lostu som dal 5, tomuto nemožem dať ináč .... Je to jedným z vrcholov dnešnej seriálovej produkcie ... Zopár logických dier to má, ale inak bezchybné. 10.4.07 - pozrel som prvý diel druhej serie a nejako sa mi nechce pozerať ďalej. Och zlatá prvá seria ... 20.08.2007. Druha seria ma nakoniec dostala. Po pomalom rozjazde to nabralo dych, zaujimavu psychologiu postav, zapletene vztahy a na moj vkus kopu kopu nelogicnosti a blbosti (prisita ruka, az neuveritelne a caste uteky pred policiou, plno plno vaty v niektorych dieloch). Druha seria na 3,5 a tak celkov znizujem hodnotenie na 4*. Najlepsie spracovana a zahrana postava je jendoznacne T-Bag. Takeho hajzla, ktoreho musim zaroven aj lutovat som uz dlho nevidel. 1.11.2007 : Jednoznačne najslabšia seria zatial, tých nezmyslov je tam proste moc a je to už príliž vykonštruovane ... Bohužial ... ale úroveň to stále ako tak drží úroveň takže s prižmúrenými očami ostanem na 4* zatial. 1.4.2008: Tie štyry hviezdy tam sú len za prve dve série ... tretia je slabých 3. Už je to nereálne, blbé, hlúpe, pritiahnuté za vlasy...

Zachraňte Willyho 2 (1995)

O triedu slabšie ako dvojka a trojku som vedel, prečo som ju nechcel vidieť ako decko

Gladiátor (2000)

Tento film má všetko, čo má dobrý historický veľkofilm mať. Perfektnú výrpavu, perfektných hercov, výborný dramatický príbeh a neuveriteľnú hudbu Hansa Zimmera, ktorý je môj obľúbený skladateľ. Gladiátor je jedinečný ... je iba jeden ... Smrť sa na nás všetkých usmieva a my nemáme inú možnosť ako tiež sa na ňu usmiať.