Neprůstřelný mnich (2003)

Nevím, ale já se u tohoto filmu bavil. Miluju thrilery, psycho a logické filmy, ale někdy je fajn jen tak vypnout mozek a přehlížet nedokonalosti například béčkových filmů :-). Zde jde spíš o americkou zábavu, ale podobnost s Jackie Chanem je patrná. Trochu škoda zajímavého námětu, ale co už, na tři hvězdičky to určitě bude :-).

Saw 2 (2005)

Oproti jedničce trošku někde jinde, ale 4* si zaslouží. Velmi potěšila na pozadí hrající stará známá hudba při vstupu.. však víte kam :-).

Sedm (1995)

Nepřekonatelný...

Kostka (1997)

Nechápu jak při hodnocení tohoto filmu zde někdo mohl použít výrazu "nuda" :-). Myslím že každý myslící tvor během filmu především přemýšlel nad zákonitostmi kostky a chováním lidí ve stresových situací. Teprve až další v pořadí jsou efektní způsoby smrti v místnostech s pastí. Kostka je všehovšudy perfektní a originální film, a pochybuju že by někoho bavil víc, kdyby tam byla nasazena stovka nemyslících obětí masakrovaných v každé druhé místnosti....

Demolition Man (1993)

Skvělá sci-fi komedie plná nezapomenutelných hlášek :-).

10,5 stupně (2004) (TV film) odpad!

Zbytečná ztráta času.

Gumídci (1985) (seriál)

Nejzajímavější počin z Disneyho dílny :-)

Úkryt (2002)

Thriller mírnějšího rázu než takový Vetřelec na třetí, nebo Sedm (proti němu je ale každý pohádkové dobrodružství ;-)), ale i tak nám zde Pan Fincher přinesl dobrou, napínavou, a skvěle natočenou podívanou na sobotní večer.

Ti druzí (2001)

Ó, příjemný duchařský filmík, takový jsem již nějakou dobu neviděl. A ani to nemusí být úplně přesné, "Ti druzí" jsou tak nějak jiní :-).