Rodinné prípady (2012) (seriál) odpad!

Tak strojene umele vystupovanie 'hercov' som este v zivote nevidel.

Whiskey Berber (2016)

Ked sa chlapcom z Ceska dostane do ruk kamera a spravia si domace video z lyziarskeho zajazdu...

Bulharské Bílé Zlato (2016)

Par Pepikov sa vybralo lyzovat do Bulharska, lebo je tam levne a v Dolomitoch draze. Natocili o tom domace video pochybnej kvality a otazneho obsahu ci zmyslu. Take, ako si hocikto z vas natoci lubovolny vikend na slovenskych horach. Akurat s tym potom nechodite otravovat ostatnych po festivaloch...

Zhasni a zemřeš (2016)

Lakacky boli, to ano, parkrat ma trhlo, aj ked som vedel, co pride. Ale pribeh ziadny, herci nuda. Niektorym kratkym filmom by neuskodilo ostat kratkymi a nerobit podla nich celovecerny. Nastastie ani tento nebol dlhy.

Píseň moře (2014)

Mila netradicne nakreslena rozpravocka s peknym pribehom. Bez nasilia a modernych prvkov, aka sa dnes uz len tazko hlada. Detom by sa mohlo dost pacit.

Higher (2014)

Obrandovani Amici vam porozpravaju o tom, co je zivot, ako sa ma zit aj aka je to zodpovednost vychovavat deti. Tesne predtym, ako zosmykaju 60 stupnovu stenu na doske... Na moj vkus na hodinu a pol prilis vela nie prave hlbokych reci a malo jazdenia.

Stav ohrožení (2014) (seriál)

Po dlhom case ma nejaky serial chytil, 45 minut zbehlo ani som nezbadal ako a uz som chcel pozerat dalsi diel. Miestami sa samozrejme vyskytli do oci bijuce hluposti. Atmosferu mi asi najviac kazilo, ked postavi obcas menej chapavym divakom priamo povedali, co sa deje, preco nieco robia, aby sa nahodou niekto nestratil v dynamickom deji.

Krimi (2009) (pořad) odpad!

'skvely' televizny format: 'Slovaci, pozrite sa, ze sused sa ma este horsie ako vy!' alebo kde sa co zleho stalo.

Vlak do pekel (2008) odpad!

dlho som rozmyslat, ci dat aspon 1 hviezdicku. Ale neprisiel som na to, za co by to malo byt.