Rodinné prípady

Slovensko, 2012, 70x50 min

Jana Wagnerová, Ján Haruštiak, Igor Šebesta, Michal Jánoš, Jarmila Frličková Hittnerová, Richard Klvač, Jozef Kapec, Štefan Martinovič, Michal Ďuriš st. (více)

Formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie.  Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady. (TV Markíza)

DEMON odpad!

Minimum viable product, ktory si Markiza moze dovolit pustit do sveta, lebo sa stale najdu ludia ochotni to pozerat. Debilne scenare a sceny, na tie sme uz zvyknuti aj z inych serialov z dielne nasich stanic, ale tu mame ceresnicku na torte v podani nehercov v hlavnych ulohach, ktori kvalitu zrazaju este o stupienok nizsie. ()

SammyboiSK

Panebože, ja tento seriál MILUJEM! XD.... Samozrejme že ironicky. Za normálnych okolností by som tomu mal dať odpad ako každý ostatný, ale ten scenár a Schamalanovské zvraty sú tak strašne bizarne, že som sa rozhodol vypnúť režim intelektuála a užívať si Rodinné Prípady v plnej paráde. No kto by zabudol napr. na diel kde kresťanská lesbička otehotnie s černochom? Alebo kde žena otehotnie s plodom svojho mŕtveho brata? A to je iba zopár z periel, ktorá táto kultovka ponúka. Najviac sa mi páči ako scenáristi nevedia ukončiť konflikt a tak príbeh vždicky skončí v nemocnici kde sa všetci magicky udobria (V niektorých dieloch hrá scenárista hlavnú postavu kde po ňom idú tri ženy :D). No a ešte k tomu to celé vyzerá ako amatérske porno a herecké výkony sú svoja vlastná kategória. Bohužiaľ seriálu nemôžem dať plnú paľbu pretože "kvalita" dielov je veľmi nevyvážená. Niektoré sú úplne zlato, ale väčšina z nich je ako porno bez sexu... Inými slovami, obrovská nuda. A ešte k tomu keď uvidíte vyššie uvedené diely tak to už nič nedokáže prekonať. Ale aj napriek tomu ostávajú Prípady moja najmenšia "so bad it's good" relácia a ešte väčšia "guilty pleasure. NEMOHLA SOM TOMU UVERIŤ! ()

TONYNKO odpad!

Toto bolo na mna moc ! Čistá urážka ( mnou velmi milovaného ) filmového umenia. Odpad je málo. Otrasné herecké výkony, strašná kamera, strih, hudba, stupidné dialogy ( nie vtipno stupídne ako v niektorých Bčkových filmoch ale vyslovene divakovu inteligenciu urážajúce stupídne dialogy ). Toto sa nikdy nemalo dostať dalej než na papier. 0/10 ()

Necrotongue odpad!

Další příšernost z produkce Markízy,ve které jde jen o to,aby se ženy v domácnosti rozčilovaly a dojímaly nad rádoby skutečnými příběhy ze života.Pokud jsou herci,kteří v tomto seriálu hrají,profesionálové,měli by asi dělat něco jiného,protože jsem už viděl ochotnické divadlo,ve kterém hráli amatéři,od kterých by se tito profesionálové mohli hodně naučit. ()

MM_Ramone odpad!

Toto vysiela bohatá komerčná súkromná televízia? Toto sa pravideľne objavuje na obrazovkách najsledovanješej slovenskej stanice? Takýto hnoj zaradila do svojej programovej štruktúry slávna TV Markíza? No ty môj kokot. Veď sa na to nedá pozerať. Človek sa musí hanbiť za tých neschopných ochotníckych somárov, čo tam predvádzajú nechutne afektované a maximálne amatérské herecké výkony. Je to fakt niečo otrasné. "Rodinné prípady" - úbohý, primitívny odpad! ()

• V epizodě, která se zaměřuje na dceru, jenž konvertuje k islámu a vezme si za manžela muslima, se oba na zahradě modlí společně vedle sebe. V islámu se ale muži a ženy modlí odděleně (například v mešitě mají ženy místo za paravanem). (Nick321)