Lovci lvů (1996)

hezky! na to se musím někdy podívat. Jako malý jsem to viděl a měl jsem pak hrozné noční můry a ták..

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Korejec a žídák nej týpci! Ozzy nebyl uplná piča a Větnamec tam mohl zůstat délej. Ale jako dobré!

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nějaké ty první řady sem kdysi sledoval a už si je vůbec nepamatuju. Nicméně poslední dobou jsem pár dílu zaznamenal při návštěvách u babičky, páč televizi doma nevedu. No a když jsem zjistil, že v sérii Cookovy ostrovy jsou týmy podle ras, tak jsem to hned musel vidět. Přesně jak jsem čekal tak Asiati to vedli s přehledem i přesto, že dva byli z Filipín. A vůbec musím říct, že se všichni projevili podle těch stereotypů a tak. Škoda, že kvůi kontroverzi se to asi už opakovat nebude. A vítěz si to fakt zasloužil! ...docela dumám jestli nestáhnout ještě nějakou další řadu.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Skvělý energický film s úžasnou balkánskou dechovkou. Už dva dny to nemůžu dostat z hlavy, jsem nadšený a mám strašnou chuť podívat se aspoň na deset podobných filmů!

9. rota (2005)

Čekal jsem jen odechovku z prostředí, které mě zajímá, ale vyklubal se z toho velmi slušný film. Ani ty patetické kecy mi nepřišly dementní. Tak nějak tam patřily. Některé scény bych v tomto filmu nečekal, ale byly tak divné až byly vlastně super. Těžko to vyjádřit, každý si asi udělá vlastní obrázek.

Taras Bulba (2009)

Pohádka se spoustou patosu, ale já se velmi dobře bavil. Obrázky jsou to hezké a tohle kozácké téma prostě žeru.

2012 (2009)

hvězda za těch pár minut se zničením LA...

Avatar (2009)

wat du?