Pearl Harbor (2001)

Těžko si připustit jaká je to píčovina, když jsem na tom filmu vyrostl=(

Hrdina (2002)

Nikdy jsem nechápal, co je celkově na Asii zajímavého. Pak jsem viděl Hrdinu a pochopil, proč si myslí někteří lidé, co jsem si myslel i já.

Barbar (2009)

jo takhle nějak se cítím na procházce lesem

Klub rváčů (1999)

Ještě na základce jsem ve dvě v noci přepínal programy telce. Všude samé hovna, telešoping a tak. Ale co jiného dělat. Komp sem neměl. A najednou, když se rozhodnu naposledy zkusit jestli opravdu nikde není nic koukatelného, z televize na mě míři ovladačem chlápek s kruhama před očima a vykládá jaké to je, když rok nemůže spát. Pecka a dokonce v původním zněním, což tehda v bedně nebylo obvyklé, nevím jak dneska. Už jsem viděl spoustu lepších filmů, ale tohle je přesně ten, u kterého jsem zjistil, že nemusí být jen o partě amíků, co zachrání zemi před meteoritem, nebo utečených dinosaurech.

Království nebeské (2005)

Musím znovu vidět. Hlavně režisérská verze mě vždycky nevysvětlitelně uchvátí, ale nějak to nekoresponduje s okolními názory. Rok jsem to neviděl, což není moc dlouho, nevím..

Uloupené Kosovo (2008) (TV film)

Zuřil jsem. A to je na dokument hodně slušné!

Houbičky (2007) odpad!

Dívat se na to sám doma, místo s bandou feťáků na chatě, tak to po chvíli vypnu. Vlastně ne, doma bych si to nepustil...

Melancholie (2011)

Dva týdny mám slušnou depresi. Došlo mi, že je to zhruba od doby, kdy jsem viděl tenhle film, ale asi to nesouvisí.