Riddick (2013)

Něco hodně přepálené a něco hodně dobré, škoda jen, že v těch dobrých momentech akorát přepis původního Riddicka, což ale člověku nezabrání v tom, aby se bavil. Ale chvílemi se film snaží tvářit strašně drsně a dospělácky a chvíli tam pobíhá pes, jak s Disneyho...wtf?

Nespoutaný Django (2012)

Zatím nejlepší Tarantinův film. ...Něco mě donutilo na něj spontánně jít ještě jednou a furt dobrý.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Bál jsem se, že to bude hrůza. Bylo to super, krásná pohádka. Konečně něco u čeho jsem měl ty podobné pocity, jaké jsem míval u sledovaní podobných filmů jako malý. Tady bude postupně přibývat odborníků co už stejně dopředu tušili jaký budou mít na film názor a postupně Hobita strhají. Ale co se týká mě... JE TO PECKA! (jo a mám takové tušení, že dost práce udělalo 3D, konečně pořádé, ani ten dabing mě nesral)

Atlas mraků (2012)

ale chuj už s takovýma břidkýma pohádkama

Cesta z města (2000)

Tohle jako chápu, taky sem takový pičus z lesa.

Z města cesta (2002)

Tramp a čtvrtníček hodně dobrý, Holubová a kočí ujdou, ale Polívka je tam vyloženě navíc. Škoda že se člověk ze začátku rozmlsá a pak to jde do prdele.

Bitva u Slavkova (2006) (TV film)

První polovina se mi velmi líbila. Uvidíme v druhé.

Méďa (2012)

Ani nevím proč tomu dávám celé tři hvězdy, když mě napadá akorát jak ten film pohanit. Sem tam vtipné, ale většinu času trapné a debilní.

Ivan Hrozný (2009)

Přiznám se, že ač se na ruské filmy koukám rád, tak takto hodnotný film jsem od moderní ruské produkce nečekal.