3:10 Vlak do Yumy (2007)

Hohoho Russel Crowe jako záporák. Western jak má být a jaký už dlouho nebyl natočen. Myslím, že se zařadí mezi westernové legendy. 85%

Noc patří nám (2007)

Návrat ztraceného syna na správnou stranu zákona se moc nepodařil. Skrytá identita ani Americký ganster se konkurenta bát nemusí. Za zmínku stojí snad jen sexy Eva Mendes. 65%

Úhel pohledu (2008)

Po dlouhé době sice komerční, ale velmi slušné akční drama. Akce střídá akci a až do konce filmu má děj svižný spád. Jasně musí být očekávaný happyend, ale i přes to velmi zdařilé. 78%

Denní hlídka (2006)

Bohužel se projevio známé pravidlo, že druhé pokračování bývá mnohem slabší než původní film. Pro mne velké zklamání. Nevím jestli mne bude zajímat osud Antona a Egora ve třetím pokračování.... 60%

Hokejový zázrak (2004)

Skvěle natočený snímek z hokejového prostředí. Režiser vzdal hold trenéru Brooksovi a jeho hochům, kteří překvapivě získali v roce 1980 zlatou medaili na OH v Lake Placid. 80%

Nebeští jezdci (1968)

Náš nejlepší válečný film o československých pilotech v Anglii. Velmi realisticky natočen s vynikajícími hereckými výkony. 87%

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Dětská fantasy, která má svižný děj a i herci podávají dobré výkony. Jenže poslední 1/4 filmu už tápe dějově a zbytečně sráží film do průměru. 67%

Hlídač č. 47 (2008)

Renč se vrací k tomu co umí. Po Requiem jeho nejlepší film. Vsadil na osvědčeného Rodena, který táhne celý film prakticky sám. Jeden z nej. letošních českých filmů. 75%

Tobruk (2008)

Jeden z našich nejlepších válečných filmů. Bohužel se Marhoulovi nepodařil vyždímat veškerý potenciál z herců. Děj sem tam klopýtá, dialogy slabé... 68%