Crash (2004)

Konečně někdo opustil to klišé "rasista=prostě špatný člověk". Kdepak, v každém z nás je trochu toho rasismu a všichni se s tím musíme nějak vyrovnat.

Odpadlík (1992) (seriál)

Hrdě se přidávám k těm, kteří na tohle s velkou oblibou koukali a dnes ani neví proč. A speciální hvězdu dávám za Bobbyho Sixkillera.

Con Air (1997)

Velmi hloupý film plný klišé. Ale herecké kreace Stevea Buscemiho a hlavně Johna Malkoviche - to se musí vidět!

25. hodina (2002)

Jeden z těch mála filmů bez děje, či chcete-li, filmů o pocitech, na které se dá v pohodě koukat... a s chutí

Krok za krokem (1991) (seriál)

Ale to hodnocení se vztahuje spíše k prvním dílům...s postupem času to začalo výrazně ztrácet na kvalitě a ke konci už vážně dost trapné.

Dallas (1978) (seriál)

Tři hvězdy za Džejára a za to neuvěřitelné znovuoživení Bobbyho.

Muž na Měsíci (1999)

Carrey zahrál Andyho tak, že se imho stal ještě lepším než originál. Vážně, nekecám...

Blbý a blbější (1994)

V rámci žánru rozhodně výrazný nadprůměr. Takže pokud se vám líbí tento typ filmů, tak lze jedině doporučit. Pro ostatní - i vám se to může líbit, zaručit to ovšem nelze. Já osobně tyto filmy zpravidla nemůžu, ale u BaB jsem se velmi dobře bavil.

Krajina střelců (2003)

Costnerovy filmy se mi vždycky líbily, i ty zavrhované. Na tomhle poměrně skromném, nevýpravném westernu oceňuji především nádhernou kameru, poklidné tempo (nikoliv však nudu), dobře napsané dialogy, nádhernou Annette Bening, skvělou záverěčnou přestřelku, která narozdíl od jiných filmů žánru působí mnohem více realisticky (hlavní hrdina nezastřelí nepřítele na padesát metrů přímo do čela, ale musí do něj našít plný zásobník z pár metrů, aby ho zabil) a samozřejmě až kýčovitý konec, kterej je vážně "maso". Slabinou může být to, že ono poklidné tempo je hlavně v první půlce přece jenom až příliš poklidné, a ani ten záporák mi zas tak výrazný nepřišel.

Kachní polévka (1933) odpad!

Je mi líto, ale mě to přišlo vyloženě trapné.