Martinka - Kleopatra z Turca (2010) (pořad)

Tak už sme skončili, néé? Do pi*e! Kto čakal niečo podobné ako Mojsejovej špeciál po "Kapor na torte" musel byť sklamaný.

Športové noviny (1996) (pořad)

Najhoršie športové spravodajstvo na Slovensku. Skoro všetko prebrané zo športového spravodajstva STV, akurát s vymazaným znakom a nápisom "so súhlasom STV". K tomu prihriatá tvár Petra "DickHead" Varinského ohmatávajúceho si pero (+ tie gestá rukami..) a nesmú chýbať informácie o tesnej prehre tímu MARKÍZA vo finále turnaja. Samozrejme nesmie chýbať pravidelné pozvanie na ich reklamami preplnené internetové stránky :) . Peňazí nieje nikdy dosť, reklama každých 20 minút nestačí.

Věříme v Boha (2000)

Tak jo, pánové.Víte, jak to chodí. Máme chlápka na útěku a není to Ježíš.

Adela show (2010) (pořad) odpad!

Ale toto je už fakt moc. Zbytočná, zbytočná talkshow neskutočne nesympatickej Adley s trápnymi komentármi "glosátorov?" Urbaníkovej (na ňu mám neskutočnú alergiu), Kulyho, Sajfu a neviem ešte koho tu fakt nechýbala. Bohužiaľ to má aspoň podľa Markízy úspech, tento slovenský národ ma fakt už asi ničím neprekvapí..

Reflex (2008) (pořad) odpad!

Jaro Zápala po operácii!..Misha v novom dome po rozchode!..Manželia nosia rovnaké šaty! Stačí?..