Polibek upíra (1988)

"Nemáte tu něco levnějšího?" :D Nicolas Cage tu předvádí svůj životní výkon.

Evropa (1991)

"Nápoje? Převlékání postelí? ČIŠTĚNÍ BOT!!!" Jak se nám to pěkně zvrhlo na konci.. boží :D (btw. Barrovi v tomhle filmu potápění moc nešlo..hehe)

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Brečela jsem smíchy - aneb trapné akční scény, trapné dialogy a rádoby dokonalý trapný Tom Cruise (vážně ho nemusím) ..Ale bavila jsem se, v rámci možností. Takže za tři. Velice nenáročná oddychovka.

Magická hlubina (1988)

Hrozně milej film, všem hercům role perfektně sedne a jsou to sympaťáci (u Jeana-Marca Barra stačí už jen ten kukuč). --- "Máš jeho fotku?" "Ne tak docela." "Co to sakra je?" "Jeho tep." --- Ale ten závěr mě jako fakt naštval! :)

Leon (1994)

Nestalo se mi ani nepamatuju, abych u filmu uronila slzu dojetím.. tady jsem u závěru brečela jak želva, a to dokonce i po druhém shlédnutí, fakt mě to sebralo. Jean Reno roztomilej k sežrání, Natalie Portman mě hodně překvapila, na svůj věk byla opravdu perfektní a Gary Oldman jako třešnička na dortu, pro mě rozhodně jeden z nejlepších záporáků všech dob. Krásnej film.

Brutální Nikita (1990)

"Viktor. Čistič." - Ten to tam rozjel. Nejlepšííí! :D

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Utrpení od začátku až do konce, nic vtipného na tom nebylo. Nevím, co jsem od toho čekala, ale tak šla jsem do kina pouze jako doprovod.. :D

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Bylo to tak blbé, až to bylo vtipné. Opravdu jsem se bavila, i když vidět znovu bych to asi nechtěla :)

Pomáda (1978)

Klasika neklasika, u tohoto vyloženě trpím. Jedna a to jen díky Travoltově chůzi :D :D

Scary Movie 2 (2001)

Snad bych tomu dala odpad, většina "vtipů" je naprosto trapných a ubohých, nicméně "slizoun s ručičkou" si tu hvězdičku zaslouží. Byl skutečně nechutný, ale pobavil. "A můžu se vás zeptat, je tady něco, co jste vy sám osobně nepřipravoval?"