Rituál (2006)

Absolutní kravina, ale já se bavila - nejspíš trochu jinak, než byl původní záměr tohoto filmu, hehe.

Závist (2004)

Když vidím to slabé hodnocení, tak se mi opět potvrzuje, že mám nějak podezřele zvrhlý humor, hehe, ale každopádně nezapomenutelný Kórky si u mě ten nadprůměr zaslouží.

Krotitelé duchů (1984)

"Máte nějaké zájmy?" "Ano. sbírám spóry, plísně a houby." --- "Musíme se rozdělit." "Jo! Takhle naděláme víc škody." --- "Co ti je? Co ti provedl?" "Oslizl mě." "To je úžasné! Navázal fyzický kontakt!" --- "Odebereme vám vzorek mozkové tkáně." "Tak jo.." Co věta, to perla. :D

Drákuloviny (1995)

Naprosto vynikající parodie na filmy o Drákulovi. :D Denní můra je skvělá. "Ale dámy.. Co to děláte s tím nábytkem?" --- "Řekl jsem: Jděte!"

Utopenec na útěku (1998)

Ach, ta scéna se psem: "To je jeho zadek!" "Aha.. Právě jsem mu vnutil suchar.. Tak to si asi moc nepochutnal.." I kdyby ve filmu nebylo k zasmání nic jiného, než ta scéna s autem, tak si to ty tři hvězdičky zaslouží. ("d-rob-né-si-nech-te") Pořád sme to vraceli a málem mě to zabilo, hehe.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

"Co tady chcete?" "Přístřeší a stravu!" --- "Co je to za divný čokly? Vypadají skoro jako vlci.. Proboha! Jsou to vlci!" --- "Co dělá v té komoře na košťata?" "Řekl bych, že si ulevuje." Co se týče prvního dílu, tak je dvojka pouze slabší odvar, má přeplácaný a nastavovaný děj s poněkud mizernou zápletkou, nicméně stále běhěm filmu doslova umírám smíchy a to je podstatné. Škoda jen, že Beatrice hraje jiná herečka, jelikož Valérie Lemercier byla naprosto okouzlující. Ovšem uznávám, že mírně fekální humor nejspíš není pro každého, každopádně pár hlášek vešlo do dějin, takže jedna z mých srdcovek, hehe.