• Krátkometrážní

First Period (2013)

Unbelievable Kimmy..ehm Cassie Glenn vs. Mean Girls vs. Awkward. meets RuPaul Drag Race a som sa na tom strašne ujebával

Empire (2015) (seriál)

Také ako Dallas, len miesto ropy tam ide o hudbu. Na 12 dielov dej strašne natrieskany a dementne posobiaci. T.J. Henson je best (ja som vlastne chcel vedieť iba prečo je to tak populárne, no nenašiel som konkrétny dôvod). hodnotené po I.sérii.

Muž hledá ženu (2015) (seriál)

Zostrihané sťa zo SNL skečov. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Fed Up (2014)

Cukor je smrť alebo nepindaj na Ameriku, že je tučná, ale sleduje čo dáš do úst aj tu v Europe. [priklad: spoločnosť lidl predáva detske piskoty so zložením: muka, vajcia, cukor. Nachvilu zmiznu z trhu, pridu s novym a krajsim obalom ale ich zlozenie je po novom muka, vajcia, glukozo-fruktozovy sirup].

Čarovný les (2014)

Také nemastné neslané (a bol to muzikál!), na to, že to bolo od režiséra môjho obľúbeného Chicaga. Herecké obsadenie sedelo Ambra Kedrick ehm Anna Kendrick spolu s Meryl Streep najlepšie. Keď nad tým premýšľam, moja najobľúbenejšia hraná muzikálová rozprávka je Enchanted a ty miesto Into the Woods siahni po Taylor Swiftovej skladbe Out Of the Woods.

Počtyřech (2015) (seriál)

Divná dráma, málo komédie. Bolo tam, ale dosť momentov, ktoré ma chytili za srdce, druhá časť, pri ktorej som sa chytal za hlavu. Hodnotené po I. sérii.

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015) (seriál)

Po 30 Rocku nám Tina Fey priniesla ďalšiu vtipnú a šialenú komédiu a ja som na jednej strane strašne rád, že NBC sa Kimmy vzdalo a skončila na Netflixe, lebo som mal vďaka tomu pozeranie na jednu šupu a tréning bránice z brilantne napísaných postáv a lá 30 rock. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Huangovi v Americe (2015) (seriál)

Ázijská odpoveď na Beverly Goldbergovú :D Hodnotené po III.sérii.

Kredenc (2014) (pořad)

Raz pobavi inokedy nie. Cuky Luky, to ale vždy istí :)