• Krátkometrážní

Millerovi (2013) (seriál)

Carol Millerová a jej 20 minút ako vie všetko lepšie. Hodnotené po I. a počiatočnej 4.častiach zrušenej II.sérii.

Goldbergovi (2013) (seriál)

Ja tam žeriem starostlivú Beverly Goldbergovú, to ostatné je taká výplň. Hodnotené po IV. sérii

Hledání (2014) (seriál)

Best HBO timeslot ever Girls& Boys (ehm Looking). Episode 105 amahzing! Hodnotené po II.sérii.

Máma (2013) (seriál)

Doberanie sa hlavných hrdiniek je na nezaplatenie. Hodnotené po V. sérii.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Hlavná dvojica je strašne podarená, to tajomno okolo toho je dobré, riešenia sú tiež v pohode [finále I.sérii A++]. Od 3 série, to ide dolu vodou a 4.séria už bola katastrofa. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Dalsia šialenosť z kancelárie sťa Office alebo Parks and Rec. Hodnotené po I. sérii.

Temný případ (2014) (seriál)

Každy jeden (aj ten posledný) diel šiel tak pomaly ako ten jeden týžden, zakiaľ vám príde výplata a už nebudete musieť jesť vifonky. Pri každom diele som zaspal. Strašné naťahovanie :/ Ale herecké osadenstvo na výbornú (perfektné opening credits, prostredie,..), ale niekedy som nemal akoby šajnu, čo za seriál to pozerám.

Ať jedí koláče (1999) (seriál)

Prefelka škóda, že to došit len jedna séria.

Orphan Black (2013) (seriál)

Tatiana Maslany je neskutočná a to je tak asi všetko, dejovo mi to je sympatické, scenáristicky už veľmi nie, ale tá Tina Majorino...ehm Tatiana Maslany je neskutočná! Neskoršie ma to už začína baviť aj dejovo sestras.Hodnotené po IV.sérii. Tatiana Maslany je neskutočná "GIVE HER EGOT" a aj keď niekedy nerozumiem tomu, čo tam dávajú v rámci DNA a toho okolo tak dej ma baví, sestras sú perfektné postavy a neteším sa koncu. Hodnotené po IV.sérii.

Wadjda (2012)

Hlavná hrdinka hrá svoju rolu úžasne, musel som sa presvedčiť na vlastné oči, aké ťažké je jazdiť na bicykli keď je človek žena.