• Krátkometrážní

GYMPEL.TV (2011) (seriál)

Som sklamaný a to napriek tomu, že autorský námet a scenár sú pera Viliama Klimáčka, napriek tomu to pozerám a záverečné hodnotenie dám neskôr zatiaľ za 3.

Na lodi (2011) (seriál)

Na jednu časť príliš dlhá stopáž, ktorá tam bola zbytočne, lebo ju dopĺňali zbytočné a hlúpe scény a hlavne dialógy. Inak hlavná myšlienka v poriadku a výber hercov tiež, no stále mi to prišlo nejaké nemastné neslané. Hodnotené po I. sérii.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

3 dôvody na pozeranie Once upon a time. 1. Zlá kráľovná - jedna z najväčších bitch na televíznej obrazovke ever! 2. Snehulienka - Ginnifer Goodwin ma púta svojím krásne očarujúcim pohľadom už od seriálu Big Love a tu je to ešte lepšie 3. Boj dobra so zlom - to všetko s trochou rozprávkových postáv, intríg, veľkej lásky, sklamania a štipky Rumplestiltskina je jedno veľké rozprávkovo (vtipné) čarovné pozeranie! Update po II.sérii, viditeľne vidieť, že je to od tvorcov Lostu. Hodnotené po III.sérii.

Pan Am (2011) (seriál)

Jeden zo skvelých retro seriálov s naozaj dobrým osadenstvom a ešte lepším dejom. Každá časť bola super, je mi ľúto zrušenia (aj keď ABC tvrdí, že nič neruší a Christina Ricci vypisuje tweety ako sa teší na ďalšie časti). Hodnotené po I.sérii.

The Playboy Club (2011) (seriál)

Stihol som si pozrieť, len pilot, že to bude dobrá náhrada, za Mad Men na ktorých musím čakať viac ako rok a pol!!! Nebolo. Nedopozerané a nakoniec zrušené.

Grimm (2011) (seriál)

Buffy meets Charmed?

Zajatci předměstí (2011) (seriál)

Panoptikum predmestia, BIJATCH!!!Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Nebezpečná identita (2011) (seriál)

Prvá polovica série vynikajúca hej treba pretrpieť strašný pilot. Midseason ma iba primälo pokračovať v tom ďalej. Je pravdou, že mi na to stačila aj SMG. Predposledná časť sa mi už zdala riadne pritiahnutá za vlasy a finále I. série (celého seriálu) ma u(s)pokojilo, aj keď si to zaslúžilo poriadny súrodenecký fight!

2 $ocky (2011) (seriál)

Toľko skvelých dvojzmyslov, narážok, skvelých dialógov, vynikajúcich scén,či vedľajších postáv (ktoré ako katalyzátor fungujú dobreChesnut, sophie, OLEG :D ) v jednom seriály? To nie je možné!!! Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Nová holka (2011) (seriál)

Zooey Deschanel vďakabohu zachraňuje v danom seriály všetko čo sa dá :) UPDATE SPOILER(SEASON 5): Keď v 5 sérii Zooey Deschanel neúčinkuje v seriály, ale je "nahradená" Megan Foxovou (ktorá je náhodou skvelo napísaná a zahraná). Vidieť, že group by to zvládla aj bez Jess, ale som rád, že sa vrátila. Hodnotené po V.sérii.