• Krátkometrážní

RuPaul's Drag Race (2009) (pořad)

Vadí mi ten samosudca RuPaul pri konečnom lip sync zúčtovaní, kedy divák vidí, že jeden z dvojice je na tom lepšie (alebo sú na tom obaja rovnako) a pošle domov toho lepšieho [mali by hlasovať aj spoluporotcovia] :/ Inakšie sa pri tom neskutočne bavím či už z úloh, alebo dokrútkových xichtov a hlášok protagonistiek :D

Vražedná práva (2014) (seriál)

Viola Davis dajte jej EMMY, GLOBUS, OSCARA! Hodnotene po I.sérii.

American Horror Story - Coven (2013) (série)

American Horror Story - rodina a jej každodenné problémy, to všetko v novom dome, kde to jednoducho povedané "straší", ktoré spolu s flashbackom do minulosti navodia tú správnu atmosféru na danú časť a Jesica Lange!!!5/5 American Horror Story:Asylum - táto jazda začala hneď zdivoka a pokračovala šialeným tempom.4/5 American Horror Story:Coven - veľmi wierd, ale o to strašne zábavná séria. to sú tie čarodejnice a hlavne Jessica Lange, ale výborne jej sekunduje Angela Bassett 5/5. Freak show - alebo najsamlepšia Jessica Lange 5/5 Každá mini séria má skvelé opening credits aj keď s tou istou zvučkou!

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

American Horror Story - Freak Show (2014) (série)

Red Band Society (2014) (seriál)

Nerozumiem, prečo to malo tak katastrofálnu sledovanosť :/ Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Galavant (2015) (seriál)

Vcelku ma to prekvapilo aj keď sknčiť ako vata medzi seriálovými pauzami to ešte vždy môže :)

Broad City (2014) (seriál)

A takto to dopadne, keď si dve kamarátky spravia sitcom. Mega hipsterské, mega uletené, mega zhulené. Mega to zbožňujem :) Hodnotené po IV.sérii.

Panenka Jane (2014) (seriál)

Máj 2014: Teaser trailer v rámci upfronts na Jane the Virgin, whaaaat? To už čo za blbosť sa do telky dostane. Máj 2017: Ola, it's me again....a ja musím napraviť škodu čo som napáchal, pretože čo sa vykľulo z Jane the Virgin, je to najlepšie čo CW má! Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Interstellar (2014)

Kašlem ja na zákony fyziky a všetky tie bludy okolo toho. Nolan ma parádnevtiahol do [svojej] čiernej diery.