• Krátkometrážní

Lana Del Rey - Tropico (2013) (hudební videoklip)

Je to iba vizuálne dobré, nič menej nič viac.

Super Fun Night (2013) (seriál)

Super Crap Night - navyše tie nelogické časti. ktoré ABC strašne rado robí komediálnym seriálom:/ Hodnotené po I.sérii

Trophy Wife (2013) (seriál)

Malin Akerman možno robila modelku ale ako herečka do komediálneho seriálu je nevhodná. Našťastie prísna exmanželka Marcia Gay Harden a excentricka Michaela Watkins jej veľmi dobre sekundujú! Ešte ten malý čínanko je veľmi otravný, ale ma strašne dobre písané texty! Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Ja som sa tešil, že telky konečne objavili čaro mini sérii, bohužiaľ nie. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Mystérium sexu (2013) (seriál)

Sheen hrajúci strašne ješitného kktka!, má skvelú asistentku Lizzy Caplan. Celé to má príjemnú atmosféru aj príbehovo to je super. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Skandál (2012) (seriál)

Niektoré prípady sú nudné a niektoré sú fakt super, ale stále je tam Olivia a jej tím čo ma núti pozerať diel za dielom. No a ešte nejaká tá konšpirácia tam je čo ma núti diel za dielom skladať puzzle. Hodnotené po III.sérii.

Hon (2012) odpad!

Dafuq did i just watch? To čo nacvičovali všetcia v tom filme, nielen dočasné, ale aj úplne pomätenie mysle?

Broadchurch (2013) (seriál)

Skvelé aj keď 8 častí sa mi zdalo priveľa. [apropo jediná podobnosť s The Killing je len v úmrti dieťaťa] Hodnotené po II.sérii