Trestanec (2017)

Tři čtvrtiny filmu jsem nechápala, jak se může někdo takhle změnit. Pro přežití však uděláme cokoliv, to je lidská přirozenost. Když jsem však pochopila Mannyho hlavní motivaci, úhel pohledu nabral zcela jiné obrátky. Syrově natočený a především parádně zahraný film z vězeňského prostředí.

Naprostí cizinci (2016)

Obvykle mě tyhle konverzační dramata moc nebaví, ale tohle byl slušnej nářez.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Valerian jasně dokazuje, že nestačí pouze nablýskané a rozmanité digitální prostředí, ale že k dobrému filmu je potřeba mít hlavně dobrý příběh. Ač jsem se celou dobu dívala na vizuálně barevné cosi, film byl pro mě neskutečně šedivý. Hlavní postavy působily protivným dojmem a nudila jsem se prakticky od začátku do konce.

Američtí bohové - The Bone Orchard (2017) (epizoda)

Podle hodnocení jsem očekávala zajímavou podívanou, avšak první díl byl pro mě velkým zklamáním. Vše bylo neskutečně zmatené a děj naprosto nezajímavý. Budu mít co dělat, přemluvit se k druhému dílu a spíš se obávám, že skončí u "odložených" seriálů.

Po strništi bos (2017)

Nečekala jsem nic a dostala jsem mnoho. Především ale citlivý film, který dokáže rozesmát i rozesmutnit.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Pane jo, to je teda kravina. Celou dobu mě rozčilovala nesmyslnost chování většiny postav. Proč udělali tohle a proč tenhle? Jo aha, už to mám, asi proto aby se tam vůbec něco dělo. A protože je tam těch nesmyslů tolik, trvá to nudných 151 minut.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Za mě parádní podívaná, která si na nic nehraje, nebere se vážně a svižně a zábavně plyne. Na odreagování na páteční večer v kině úplně ideální záležitost.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Rozhodně zajímavý nápad a námět k zamyšlení. Čekala jsem však nějaké hmatatelnější a radikálnější rozuzlení, po shlédnutí mám pocit neúplnosti. Film hodnotím lehce podprůměrně avšak základní myšlenka je poměrně aktuální. Myslím, že nad tématem našeho soukromí a toho jak moc si ho ceníme nebo neceníme by se měl v dnešní době zamyslet asi každý z nás.

Velký dar (2017)

Citlivé drama plné emocí poukazující, na to že někdy existuje i něco víc než je jen úspěch a sláva. Musí být těžké se nesobecky rozhodnout, co je nejlepší pro milovaného člověka a to i přesto, že to raní vaše city. Scénář se snaží z diváka vydolovat co nejvíc emocí a vše je tak nějak předvídatelné, avšak proč ne, když to všechno dohromady funguje. Chris Evans příjemně překvapil svým hereckým výkonem. Zapomněla jsem na komiksového Kapitána Ameriku a viděla v něm pouze milujícího strýčka Franka, pro kterého je rodina a blaho malé Mary na prvním místě.