Sucker Punch (2011)

opakovaně se těšíte na tanec té lolitky a co dostanete? další a další výžblepty green screenu.

Síť (1995)

Fascinovanej počítačema jsem si ten film poprvé oblíbil už v deseti letech. V dnešní Facebookové době je jeho příběh i celkem uvěřitelnej.

Terminator Salvation (2009)

Terminovali Terminatora, ale i přesto to byl docela vkusný akčňák.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Díky panu Groeningovi za vzor pro řadu dalších úžasných kreslených komedií, které neznají hranic :)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Těch dvacet minut, po kterých mě permanentně bolí od smíchu čelisti, břicho a tak dále, vždycky uteče jako voda :( A ano, Sheldone, já vím, že voda nemá nožičky!!!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Už od čtvrté řady na mě tento seriál dýchá z posledního. Nikdy jste si nevšimli toho, jak jeden replikuje svůj geg a všichni ostatní herci (v hlavní roli) se na něj usmívají, pak se všichni zasmějí, dají si (nebo nedají) high five a to je vlastně všechno, o čem tato estráda, která má už sílu akorát tak v tom, že ještě nedošla k tomu, k čemu směřuje, je? Nechci být mrzoutem, ale nemůžu jinak, než tuto komedii shazovat, když tři čtvrtiny umělého smíchu jsou pro nevtipné scénky. High three za první tři řady, na které ani Přátele neměli.

Chuck (2007) (seriál)

Po nějaké druhé sérii začnete plně tolerovat veškeré slabší chvilky a začnete tento seriál glorifikovat jako nejkomplexnější směsici vtipu, akce a romantiky, co dneska v televizi běží. Chuck me many more times, please!