Willyho kouzelný svět (2021)

Chcete - li vidět Cage, který zde vystupuje jako naprostý idiot, který má závislost na drinku z plechovky, pinballu a ještě navíc bojuje s hračkami, do kterých se převtělili psychopati a prokládá to uklízením?! Pak jste na správné adrese. Jako bonus písnička : It's your birthday.... Dříve skvělý herec, který teď asi opravdu přijme sebevětší nízkorozpočtový shit. Škoda ho

Mezi dimenzemi (2019)

1,5* bohužel ten příběh je zlehka dementní a efekty laciné

Stážista (2015)

Naprosto úžasný, tenhle film jsem si opravdu užil

Sky Sharks (2020)

Hrozná ptákovina 😂 leč zábavná. Taková komediální akce s útočnými nácky na létajících žralocích se stealth módem, nechybí ani megalodon, pár prasáren pro lepší zábavu atd. Dost možná se dočkáme i druhého dílu 😄

Batmanův syn (2014)

3,5* opravdu dobrý animák s dobrým dějem, lepší než dvojka, nicméně na 4* tomu stále něco chybí, nebo možná přebývá, scény jako vykrývání palby ze samopalů katanou od mnoha útočníků je i pro animaci moc :) Film jsem si ale užil, boj Batmana s podsvětím, spolupráce a jeho časté konfrontace se synem mě bavily 👍

Osm hrozných (2015)

Příliš dlouhý, avšak průměrný film.

3Bobule (2020)

2,5* za mě nejslabší díl z Bobulí

Dědictví vášně (1986)

I s ohledem na stáří filmu musím hodnotit jako podprůměrné béčko s hloupým a nativním příběhem, o přehnanosti akčních scén nemluvě, nicméně 2* si to zaslouží. Hodnocení 70% je mi u tohoto počinu záhadou...

Můj andílek (2019)

Přesně jak píší ostatní, 4* hlavně za konec. Nechci spoilerovat 🙂