Božský Bruce (2003)

Taková pekná pohádka o tom, co dělá chlápek, když se stane Bohem. Bohužel z toho trochu čiší náboženský fanatismus a megapointa toho, jak se neslušný sobec napravil a konal dobro...

Baba na zabití (2003)

Nápad to není špatný, ale každý normální člověk by bábu včas poslal do dža a bylo by po buzeraci :)

Velká ryba (2003)

Tento film nemá chybu, jen bych vám asi nedokkázala vyprávět, o čem byl. Je prostě vizuální a pocitový!

Twentynine Palms (2003)

Tento film mě opravdu překvapil. Skutečně stojí za to sedět v kině tu hodinu a půl, kdy se prakticky vůbec nic zajímavého neděje, abyste se pak o to víc všimli, až se něco stane. Rozhodně si nenechte od nikoho vyžvanit jak to dopadne a vlastně nechtějte o filmu vůbec nic slyšet, dokud ho neuvidíte sami, jinak se připravíte o luxusní zážitek :)

Tenkrát v Mexiku (2003) odpad!

Neshledala jsem na tomto filmu nic zajímavého!

Strašidelný dům (2003)

Piráti z Karibiku inspirované atrakcí v Disneylandu se povedly, narozdíl od tohoto díla.

Scary Movie 3 (2003)

Tak u tohoto filmu jsem se hodně nasmála a nejvíce mě potěšila holčička z Kruhu :)))

Pravá blondýnka 2 (2003) odpad!

Pitomina je to! Jak na to muze nekdo davat penize a doufat, ze se mu investice vrati?! Vsak je to uplny propadak!

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Nezlobte se na mě, ale vážně fantasy asi nerozumím. Může to být sebelíp natočené se superefekty, ale když nenajdu myšlenku nebo aspoň pointu, tak mě to holt nebaví.