Otevřené moře (2003)

Nehodnotím umělecké provedení filmu, ale spíš tu děsivou myšlenku a příběh. Dlouho mi ten film ležel v žaludku.

Světlonoš (2005) (studentský film)

Tomu byste nevěřili, ale já jsem se u tohoto loutkového díla skutečně bála. Tajemná ponurá hudba a akčí boj o trůn hlavního hrdiny dávají nádech deprese a ponurosti, když to dopadne, jak to dopadne! Tohle není loutková pohádka pro děti!

Nejlepší je pěnivá (2005) (studentský film)

Moc myšlenky a ani hloubky tato malá komedie nepobrala, ale autor dbal na detaily a vykouzlil skutečně atmosfétu dané doby a rozhodně jsem se dobře pobavila!

Umučení Krista (2004)

Konečně nějaký realistický pohled na to, jak to "umučení" skutečně probíhalo. Když jdete po zastaveníčkách a tam jsou idealistické barevné obrázky Ježíše, který nese kříž s posvátnou lehkostí, tak vám nedojde, že v té době to bylo vážně maso! Nemám rádá náboženské filmy, ale myslím, že tento film nehatí víru, historii a ani vkus divákův.

Taxi (2004)

Tak teda nevim, není to kopie toho Francouzského Taxi? Je to hrozný.

Team America: Světovej policajt (2004)

Dobrá parodie na všechno maerické, vyjádřené loutkami pro jestě větší potupu USA. Děkuji, že takový film vznikl, je tak blbý, že je vlastně dobrý.

Sklapni a zastřel mě (2005)

Surová komedie, kde se míchá klasický český humor s klasickým britským humorem. Chápu, že se tato černá kkomedie nezavděčí všem, ale já jsem se místy válela smíchy a rozhodně se mi to líbilo :)

RRRrrrr !!! (2004)

Vy nrozumíte srandě!!! Proč tomu dáváte tak málo?! Tento film se mi teda strašně líbil, spousta legrace, dobrý hlášky a prostě super nápad. Doporučuju všem, co se chtějí pobavit!!! - No, tak jsem nad tím popřemýšlela a on je to zrovna ten typ filmu, který se jedné půlce lidí nelíbí a druhá půlka ho úplně žere. Doporučuji vidět víckrát!

Nenávist (2004)

Fuj! Ja jsem strašytel a tenhle horor mě vážně místy děsil. Nevím jak, ale když sjem si včer vzpoměla na toho vykulenýho chlapečka, nebo na strop s démony nad stařenkou, tak jsem se fakt bála. Nemám ráda takový filmy.