Moje krásná učitelka (2011)

Znechucená Julie a její další vlemi příjemná role (ironicky myšleno). Na tu dr*ku se nedá koukat, ale Tom to docela zvládl. Samotář ze Seatlu recyklovaný, ale i přes to sympatický. Fandila jsem všm postavám.

Moje superbejvalka (2006)

Parádní komedie, napínavá, akční a s nápadem. Pěkně ukazuje zhrzenou ženu a její něžné city, ať je sebedrsnější. Bejvalky umí chlapovi pěkně zavařit, že?

Moon (2009)

Moc hezké a citlivé drama. Jenom místy zdlouhavé. A smutné. Mocinky smutné.

Mozková příhoda (1988)

Ježkovy vóči, to byla píčovina. Ale musím říct, že jsem se u tohohle "hororu" řazala smíchy. Holt jsem měla smůlu, že jsem až při začátku promítání zjistila, že tento "americký" film je nadabovám do nějaké Vlámštiny a neměla jsem sluchátka pro simultativní překlad. Na hovno, co vyžírá mozky ale asi nezapomenu!

Možnosti dialogu (1983)

Skvělý film, parodie na špatné lidské vlastnosti! Nejlepsí mi přišel ten díl jak Kraus zbaštil toho kámoše jenom proto, že na ně číšník kašlal :)))

Mrazík (1964)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Vidíme krásy Ruska, roční doby, nádherné kostýmy a hlavně bezvadný bezkonkurenční příběh. Kdo neviděl Mrazíka jako malý, ten se připrail o zásadní přísadu dětství :)

Mrkev a mlíko (2009) (amatérský film)

Výborný filmeček, který vás zprvu vyděsí tím, že by mohl být "vstávací", pak se ale děj rozjede a postavičky i jejich jednání jsou skutečně zábavné a aoriginální. Jen mi není jasné, kdo byl Steven :-D

Mr. Robot (2015) (seriál)

Ale tak život spravedlivého superhrdiny sedícího za monitorem a užívajícím omamné látky je moc zajímavý. Ale mistr robot mě neskutečně vytáčel. Pomalý spád děje v dalších dílech a miliarda záhad mě nějak odradila.

Mr. Robot - Série 1 (2015) (série)

Mrtvý sníh (2009)

No hustý nářez. Nemám ráda horory, ale tato parodie na horory maskující se za skutečný horor mě fakt pobavila. Místy byly nudné pasáže, místy jsem se ale fakt lekala a bála. Závěr vyvedený do absurdity a suprový zombie nacisti mě ale mile překvapil. trochu český styl, dělat si prdel z vážných hororů. Trochu Chocking Hazard.