Můj soused zabiják (2000)

Prostě skvělý gagy, hlavně ten, jak Bruce hází Perrymu plechovku s pivem :)))

Mutant (2006)

Já dávám plný počet, protože takhle mě dlouho žádný film nedostal! Do konce filmu jsem nevěděla, jestli se dívám na horor, komedii, thriller, parodii nebo drama. Je to film se směsí všech žánrů a proto se nedá filmu nic vyčítat. Trapnost mutanta i způsob jeho skolení mi přisel jako parodie, u masakrózních scén jsem už nevěděla, jestli se bát, nebo smát, jindy jsem se opravdu bála, jindy jsem se opravdu smála. Myšlenky to moc nepobralo, ale rozhodně jsem se dobře bavila!

Muž a žena (1966)

Prostě romantický...pokud si nechcete nechat zkazit dobrý pocit, nekoukejte se na "Muž a žena po 20ti letech"

Muž bez kůže (1998)

Skvělý příběh, zvláštní děj, roztomilé postavy, překvapující závěr, dokonalý film

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Super detektivka, jen sjem se po chvíli přestala orientovat ve všech těch podezřelých. Linie mladé dívky se mi ale líbila a její nový poručník byl the best :-* Jen mi přijde, že se ty dvě linie spojily moc pozdě, takže jsme vlastně sledovali 2 filmy naráz.

Muži v říji (2009)

Samotný pan režisér se nás diváků ptal, proč nemáme jeho filmy rádi. Odpovědi se však nedočkal, protože ti, co jeho filmy nemají rádi, ze sálu už odešli :) Já jsem tak do poloviny filmu měla podobné zaječí úmysly, nakonec jsem ale zůstala ze zvědavosti, jak film dopadne. Bohužel mi nesedlo pomalé tempo, zdlouhavé scény a nedotažené příběhy hrdinů - přiliš postav a všechyn měly velmi málo prostoru k projevení charakteru. Nejde popsat, v čem mě Sedláčkovy filmy štvou. Tento konkrétní byl jakýsi mix Hoří, má panenko (v pohledu na vesnickou zábavu) a Kaurismakiho filmů (hrdinové nic nedělají, jen čumí a divák si jejich pocity sám uvodí) a nakonec byl natočen podivým stylem, kdy kameramanovi vůbec nevadí, že má v záběru 2 minuty záda hrdiny a nic jiného...

Muž se železnou maskou (1998) odpad!

Johne M, já tě miluju, ale proč hraješ v takový hovadině?! Nebylo těch remaku už dost?!

Muž z Acapulca (1973)

Spisovatelovy představy a hromada srandy -ten film nemá chybu

Muž z Londýna (1974) odpad!

Netuším, co to mělo být... Asi jsem to nepohopila... I ta Liškova hudba byla šílená