Hrabě Monte Christo (1954)

Hezké zpracování, Jean Marais charismatický jako vždy, ale bohužel jsem se u filmu docela nudil.

Lepší zítřek 2 (1987)

Víc akce než v jedničce a je to jednoznačně ku prospěchu věci, hlavně finální scéna se musí vidět!

Profesionální manželka (2010)

Pohodová žáležitost k odreagování, bohužel ale i přes docela nabitou sestavu herců nenabízí nic navíc. Na Catherine Deneuve se nicméně dobře kouká i v už docela požehnaném věku, všechna čest.

Nebeské dny (1978)

Na jednu stranu je sice krásně vyobrazena krajina, ve které se děj odehrává, na stranu druhou ale výrazně pokulhává děj; mladý Gere nicméně vcelku potěšil.

Král Škorpión (2002)

Sice se jedná o těžce průměrné pokoukání, ale mám pro něj zvláštní slabost, jako odpočinková nic neřešící záležitost pro poklidný večer opravdu ideální.

Dva výtečníci (1977)

jeden z nejlepších filmů dvojky S+H, spousta slušných gagů a tradičně zábavných rvaček... a hlavně nemá chybu ústřední melodie!

Drž hubu! (2003)

Viděno x-krát a vždy se bavím jako napoprvé, kultovní záležitost... A dabing Štěpničky dokonce předčí samotný originál. "Co vám připomíná tato skvrna?" "Čistírnu."

Náhradník (1975)

Výborná komedie s Richardem v nejlepším formě a krásnou Jane Birkin, která s Pierrem směle drží krok, prvotřídní zábava zaručena.