Kill Bill 2 (2004)

Ubylo akce, přibylo nutné vyvětlování a objasňování, ale tarantinovské "ohovně" dialogy zůstaly. Výběr hudby a gradace scén geniální. Jako celek s jedničkou bezmezná zábava!

Sbohem, baby (2007)

Nevím co napsat, ale nechat to bez komenáře se mi taky nechce. Zdá se, že Affleck bude mít v budoucnu hodně co říct k oscarům. Krásný, silný, vyvážený film. Člověk pak jenom přemýšlí, co on by udělal na Caseyho místě, rozhodl se správně....?

Playgirls (1995) odpad!

Sonda do duše žen, které neví kudykam a jsou nuceny se uchýlit k činnosti, která se jim z počátku příčí. Dokonalá reflexe postrevolučních duší, jejichž pocit se nedá nazvat jinak než zklamání. Vyrovnané herecké výkony, ani náznak přehrávání... Divák se brzy stotožní s hlavními hrdinkami a prožívá s nimi nečekané zvraty, které nám příběh nachystal. Pan Olmer to asi točil s tou studenou sprchou zaraženou v prdeli.

Můj soused zabiják (2000)

Miluju Perryho saskovani,skvelej!Bruce klasickej bombardak. Takhle si predstavuju oddychovou komedii, vtipna,svizna, jednoducha, ale bez hlouposti. Jinak Natasha Henstridge je krasna.

Gran Torino (2008)

Jeden z nejkrásnějších a nejlidštějších filmů posledních let. Eastwood je mistr. Krásný film, který mě vzal a nemám nic k vytknutí..

Kill Bill (2003)

Orgie, krvavé orgie, vizuální orgie, výběr hudby je geniální. Tarantino si hraje a zlobí a mě to fakt baví.

BBC Electric Proms: Robbie Williams (2009) (koncert)

"what a pleasure", " i m still your son!" Robbie je zpatky, konecne! Nove cd je vynikajici, obzvlast texty jsou zase jedna velka vtipna hra se slovy. Pisnicky jako morning sun,u know me nebo do you mind? jsou uz na prvni poslech pecky. Doufam, ze robbiemu vydrzi elan a s novou laskou prijde nova chut do zivota. I m still your son Robbie!

Den D (2008) (pořad)

Momentálně nejlepší seriál na čt1!

Malý Herkules (2009) odpad!

Bojím se, že to shlédnutí trailer mě poznamená, neměl jsem se na to dívat, bude ze mě dement. Dovoluji se této sračce, která je výsledkem vyměšování obézního idiota, který k obědu spořádal jedno průměrné menu u mcdonald, udělit hodnocení odpad.

Krakatice (1996) (TV film)

Tento film mě přitáhnul ke kryptozoologii(krakatice samozřejmě reálně existuje), takže hurá. Mně se to náhodou zdá jako dobře poskládaný snímek.