Jonah Hex (2010)

Jo Brolin je tam fakt hodne drsnej, Fassbender pekne uchylnej a Megan strasne moc zhava, ale to nestaci, vzdyt nemaji co hrat. Vubec o nic v tom filmu nejde a nesmyslny sceny se kupi a kupi..s prominutim, je to vazne sracka.

Město (2010)

Naplnil očekávání. Objektivně bych tomu neměl dát plný hodnocení, ale subjektivně prostě chci dát pět. Film je perfektně zrežírovaný, herci neznají chyb. Affleck ne jenom, že je režisérsky přirovnáván ke Clintovi, ale on se tak i často tváří a slova cedí mezi zuby:) Škoda trochu slabší hudební kulisy (až na závěrečnou píseň).

3 sezóny v pekle (2009)

Dost dobrá a perfektně odvedená práce bez přešlapů, ale od takovýhleho filmu chci, aby mi i něco řekl...ne jenom odvyprávět pár těžkostí v zajímavém životě Bondyho. Jsem zvědavej na Mašínů další film.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

První díl byl skvělý, vtipný a s hřejivou atmosférou...po těch 25 letech se vytratil humor, ale za to nám přibyla depresivní, zatuchlá umírající nálada, všichni všechno všem špatně, viky to zase posral, spolužačky se chovají jak debilní infantilní slepice. Absolutně nerozumím některým dialogům a scénám. Docela by mě zajímala statistika o kolik se zvýšilo procento sebevražd po spuštění promítání v kinech.

Román pro muže (2010)

To nemůže být pravda. Dobrá kniha, skvělí herci a jak to dopadlo? Herci neměli co hrát, scenář jim zřejmě poručil stupidní estrádní škleby. Donutil rýpání a vyptávání se své sestry na politiky ( zdá se, že se film někam pohne) vyřeší tím, že se zvedne a jde vojet krásnou Táňu? Táňa se ani na moment nezatváří, že by trochu pochopila, litovala osud Bruna? Sám Cyril nikdy neprojeví trochu lidskou tvář nad blížící se smrtí svého bratra (nepočítám finální scénu, kdy mu ukápne slza na kapotě zbrusu nového bmw 5 GT)? A nakonec velmi nepěkný trapná věc, kdy se Cyrolova sestra objeví na pohřbu se státním zástupcem, kterého Donutil "vyhodil" ( div nešel z papírovou krabicí s rámečkem své ženy, hrnkem a těžítkem jak v americkym filmu) a odmítne s bratrem nastoupit do auta s výrazem "a teď jsem ti to natřela ty hajzle". Jedna hvězda je za Miroslava Vladyku a druhá hvězda je za okouzlující Táňu Pauhofovou. Film se skvělým potenciálem dopadl prostě mizerně..

Centurion (2010)

Michael Fassbender je vynikající herec, to zaprvé. Film boduje tak ponurou atmosférou, že má člověk chuť spáchat sebevraždu. Záplatka je dost prostá, ale film nepostádá napětí a očekávání nad výsledkem. Olze Kurylenko jsem teda moc tu její zvířecí drsnost nevěřil a spíš jsem si ji představoval bez kožešin. Imogen Poots je čarodějnicky nádherná. Film zajimavý v detailtech, ale jednoduchý v celku, dobrém celku.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Přemýšlel jsem mezi třemi a čytřmi hvězdami a nakonec dávám slabší čtyři. Velkolepé dobrodružství pro malé i velké. Jednoduchý, ale rozhodně ne nezajímavý děj, který je hnán nepřetržitou akcí. Divák se baví a alespoň se ve filmu neztratí. Skákání po střechách se mi opravdu po dvaceti minutách neomrzelo. Hlavní rozuzlení a návrat v čase jsem nečekal, příjemné překvapení. Někdy mi trochu vadil příliš "pískový" obraz, trocha hollywood azura by neškodila. Laciné a trapné grimasy si Gyllenhaal taky mohl odpustit. A nakonec znovuseznamení prince s princeznou mohlo mít o nějakou tu minutu navíc a mohlo být nápaditější. PS: Gemma Artenton zaútočila na moji mužskou jednoduchost a to ona nese na svém krasném těle tu čtvrtou hvězdu..

Počátek (2010)

Jsem ohromen, úžasný film. Nolan si dal záležet na každičkém detailu, ztvořil fascinující snový svět s vlastním řádem. Rozhodně odmítám přirovnání k Matrixu nebo dokonce řeči o kopírování některých scén. Určitě to není dokonalý film bez jediné chyby, ale to je ten důvod proč se na filmy díváme, protože je natočil člověk, sledujeme vnímání a vyjadřování se obyčejného člověka. Souhlasím s Mirkou Spáčilovou, že hlavní zápletka je poněkud banální, ale myslím si, že to byl účel, že kdyby byla složitější a zamotanější, tak by nemohly vyniknout ty genialní snové úrovně. Také bych nechtěl film přirovnávat k Temnému rytíři, v batmanovi byl Nolan svázán příběhem, postavami, určitými pravidly, v Inception se mohl plně oddat snění. Mě to snění absolutně pohltilo. Nehodnotím filmy podle nějakého metru, podle vzorce, ale podle pocitu co ve mně vyvolají a zanechají. U Počátku jsem seděl s otevřenou pusou a nevěřícně hltal každý detail a čekal, jak se scéna vyvine...a to je pro mě důležitější než nedostatky, které tam určite byly. Inception mě absolutně strhlo, proto je pro mě dokonalým filmem. 100%

Eva (2005)

Koťátka si spolu hrají, objevují sama sebe, hledají se..škadlí se, ale jsou něžná a vyjadřují si lásku.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Ještě včera jsem si myslel, že 2Bobule jsou sračka..odvolávám, 2Bobule jsou plnohodnotný snímek proti tomuhle. Otřesné herecké přehrávání, dialogy absolutně o ničem k ničemu vedoucí, křečovité pokusy o humor. Jak se tomhule mohli někteří vynikající herci zaprodat?Za nejlepší scénu filmu považuji soulož Matonohy s tou stupidní blondýnou. Taková škoda peněz...