• Pohádka

Dr. House (2004) (seriál)

House je prostě fenomenální;-)

Dokud nás smrt nerozdělí (2003)

Svěží komedie co má spád...Sice mi přišlo, že to celý utáhl jen Michael Douglas a nevěsta byla nepřirozeně uječená (možná vina dabingu), ale pobavilo mě to:-)

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Zajímavé skloubení vážného tématu do žánru komedií má něco do sebe, i když občas se mi zdá, že se snaží být přehnaně vtipné. Co mě ještě pozitivně překvapilo, jsou chytlavé známé melodie, co se tu objevují. Člověk se až diví, že je to německý film:-)

Hlídač č. 47 (2008)

No co se týče českých filmů, tak nadprůměrný snímek. Karel Roden hrát prostě umí a umí to i prodat. Samozřejmě, že zde byly i méně zdařilé okamžiky, u kterých jsem zapochybovala, na čem že to vlastně v tom kině jsem, ale celkový dojem je zdařilý:-) takže tak 3 a půl* :-)

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Film je milej, úsměvnej, romantickej - prostě přesně pro mě:) navíc hlavní představitelé jsou sympaťáci:) sice tak trochu bez nápadu(pár výměn už tu bylo), ale i tak rozhodně neurazí;-)

Truman Show (1998)

Takže: předesílám, že Jima Carreyho zrovna dvakrát nemusím, ale tady je prostě úžasnej...nápad, vzepřít se reality show, je originální a vyzdvihuje film do vysokého nadprůměru:-) prostě jasné, výstižné, poutavé:-)

Mission: Impossible III (2006)

Je to jedna velká strhující podívaná...Napínavé, nebezpečné, plné zvratů, vypočítavé a nechybí ani láska...Řekla bych nejlepší z Mission:Impossible...

Horalka (1960)

Realistické zpracování novely Alberta Moravia s úžasnou Sophii Loren v hlavní roli. Na pozadí druhé světové války je zde vykreslen vztah matky s dcerou, neuvěřitelná vnitřní síla a urputnost jedné ženy a v neposlední řadě i energičnost italské společnosti. Dech beroucí film, který diváka vtáhne do děje a ten je tak nucen veškerá příkoří prožívat spolu s hlavními postavami.

Wimbledon (2004)

Příjemná romantická komedie...Je to zábavné a štˇávu tomu dodávají vnitřní monology Petera...Možná jen moc přeslazený a očekávaný konec...Kdyby byl druhý, tak to udělá lepší dojem:-)